KURTKÖY KURYE

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz KURTKÖY KURYE

KURTKÖY KURYE

KURTKÖY KURYE

Kurtköy Kurye, uzun yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ile Kurtköy sakinlerine en hızlı kurye hizmetini sunmaktadır. Firmamızın sağlamış olduğu çeşitli kurye hizmetleri sayesinde gönderileriniz yarı yolda kalmaz ve tam istediğiniz saatte yerine teslim edilir. Güvenilir ve hızlı kurye hizmetinden 7/24 boyunca istifade etmek için firmamızı aramanız ya da interaktif ortam aracılığıyla bize ulaşmanız yeterli. Kurtköy kurye talebinizi 0 534 879 88 04 numaralı mobil hattı arayarak veya info@ateskurye.com adresine e-mail göndermek suretiyle oluşturabilirsiniz.

Firmamız resmi tatil günleri ve hafta sonu günlerinde de İstanbul hızlı kurye hizmetini sürdürmeye devam etmektedir. Acil olarak paket, koli, önemli evrak, çiçek ya da farklı materyaller göndermeniz gerektiğinde kolayca bize ulaşabilirsiniz. Bir kuryeden beklediğiniz her şey ve daha fazlası Kurtköy kurye ayrıcalığı ile kapınıza geliyor. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak ve buradan arta kalan zamanınızı doyasıya değerlendirmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Kurtköy Kaliteli ve Hızlı Kurye

Kurtköy semti İstanbul Anadolu yakasında bulunan Pendik ilçesine bağlı bir mahalledir. TEM otoyolu ve E- 5 karayolunun birbirine bağlandığı, aynı zamanda Sabiha Gökçen Havaalanına komşu olan önemli bir mevkide bulunmaktadır. Bu nedene de bağlı olarak sıkça kurye yolu ile taşıma gerçekleştiği görülür. Yıllardır müşterilerine en kaliteli kurye hizmetini vermekte olan Kurtköy Kurye, hızlı ve acil kurye ihtiyaçlarınızı ivedilikle çözüme ulaştırmaktadır.

Tamamı gerekli eğitimlerden geçip, yeterliliğini ispatlamış olan profesyonel çalışma ekibimiz 7/24 boyunca hizmetinizdedir. Günün herhangi bir saatinde acil kurye talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un her bir noktasına ulaşan motorlu ve arabalı kurye hizmet ağımız, her türlü gönderinizin en hızlı sürede teslimatını gerçekleştirmektedir.

Kurtköy’de Express Kurye ve Vip Kurye Ayrıcalığı

Kurtköy Kurye, tüm müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için her istek ve ihtiyaca uygun pek çok kurye seçeneği bulundurmaktadır. Teslimat sürelerine ve taşıma aracının türüne göre farklılık gösteren kurye seçeneklerimizden kolayca faydalanabilirsiniz.

Genellikle çok acil durumlarda tercih edilen Kurtköy Express kurye ve Kurtköy Vip kurye, bu bağlamda en hızlı teslimat gerçekleştiren seçeneklerimizdir. Özellikle işletmeler ve şirketler tarafından sıkça kullanılan ayrıcalıklı kurye hizmetlerimiz şu şekildedir:

    ● Kurtköy Vip Kurye Hizmeti: Sizler için firmamız tarafından sunulan en özel ve hızlı teslimat güvencesi veren kurye hizmetimizdir. Genellikle şirketler arası evrak işlemleri için tercih edilen Vip kurye, 30 dakikaya kadar inebilen teslimat süresi ile dikkat çekmektedir. Bu kurye talebi ile karşılaştığımızda öncelikle varış noktası için size özel ve araç trafiğinin yoğun olmadığı bir güzergah belirlenmektedir. Böylelikle gönderiniz en kısa yollar takip edilerek çok hızlı bir şekilde karşı taraftaki alıcıya teslim edilir.

    ● Kurtköy Express Kurye Hizmeti: Yine Kurtköy kurye firmasının siz değerli müşterileri için sunmuş olduğu bir başka hızlı kurye ise Express kurye hizmetidir. Express kurye gönderileri de Vip kurye gibi zamanla yarışan bir gönderi türüdür. Her türlü gönderiniz işinin ehli moto kuryeler tarafından 45 dakikaya inen bir sürede adrese teslim edilir.

Her iki hızlı kurye seçeneğimizden de 0 534 879 88 04 numaralı mobil hattımızı arayarak, talepte bulunup faydalanabilirsiniz. Diğer tüm kurye seçeneklerimizde olduğu gibi 7 gün 24 saat boyunca Express ve Vip kurye ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Neden Kurtköy Kurye Kullanmalısınız?

İstanbul ve Kurtköy semtinin en fazla tercih edilen hızlı kurye firması olmakla gurur duyuyoruz. Kurtköy kurye, faaliyette bulunduğu ilk günden beri daima müşteri odaklı bir yönetim anlayışı sergilemiştir. Ateş kurye ailesinin bir ferdi olarak müşterilerimize hep en hızlı ve en güvenli moto kurye olmanın teminatını vermekteyiz. Bu nedenle acil gönderiler yapmanız gerektiğinde Kurtköy moto kuryeyi tercih etmeniz için pek çok geçerli neden bulunmaktadır.

    ● Firmamız 25 yıl gibi uzun bir süredir kurye sektöründe yer almaktadır. Ve bu geçen zaman içerisinde edinmiş olduğumuz tüm tecrübe ve bilgi birikimini işimize aktarıyoruz.

    ● Kurye alanında hizmet verebilmek için birçok yetki ve uygulama belgesi gerekmektedir. Sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunan firmamız, tüm bu belgelere ve izinlere sahip durumdadır.

    ● Gerek motorlu, gerekse arabalı kurye görevlilerimizin tümü yeterli donanıma sahip ve trafik kurallarına riayet eden deneyimli sürücülerden oluşmaktadır.

Kurtköy kuryenin size ve işyerinize katacağı avantajlardan faydalanmak için irtibat numaramızı aramanız ya da e-mail yoluyla bize ulaşmanız yeterlidir.