Beylikdüzü Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye

Kurye sektörünün 25 yılı aşkın süredir aranılan ismi olan Ateş Kurye, Beylikdüzü Kurye olarak da faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzun yıllar boyunca kurye sektörüne hizmet sağlamak yoluyla birçok tecrübe edinmiş durumdayız. Kurye Beylikdüzü olarak, Beylikdüzünde yaşayan müşterilerimize hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kurye ihtiyacınız olan günün her saatinde tüm İstanbul ilçelerine talep ve ihtiyaçlarınıza göre hizmet vermekteyiz. Kurye gönderilerinde taleplerinize cevap vermeye yönelik pek çok kurye hizmeti türü firmamız bünyesinde bulunmaktadır. İstanbul moto kurye, acil kurye,  gece kurye gibi daha birçok hizmetimizden 7/24 boyunca rahatlıkla faydalanabilmektesiniz.

 

Beylikdüzü Moto Kurye En Güvenilir ve Hızlı Kurye Hizmetleri Nelerdir?

 

Beylikdüzü Moto Kurye firması olarak faaliyete geçtiğimiz günden bu yana daima müşteri odaklı bir çalışma sistemini takip etmekteyiz. Kurumsal yönetimimizin hizmet anlayışı sebebiyle müşteri memnuniyetini prensip edinen bir firmayız. Bu nedenle her kesimden müşterimize, günün her saati güvenilir kurye hizmeti sağlamak adına farklı hizmet türlerimiz bulunmaktadır. Her bütçeye uygun fiyat avantajlarıyla sunmuş olduğumuz Beylikdüzü Kurye hizmetleri şu şekildedir:

    ● Beylikdüzü Moto Kurye

    ● Beylikdüzü Arabalı Kurye

    ● Beylikdüzü Express Kurye

    ● Beylikdüzü Normal Kurye

    ● Beylikdüzü Acil Kurye

    ● Beylikdüzü VİP Kurye

    ● Beylikdüzü İlaç Kurye

    ● Beylikdüzü Gece Kurye

    ● Beylikdüzü Hızlı Kurye

    ● Beylikdüzü Şehirlerarası Kurye

    ● Beylikdüzü Uçak Kargo

    ● Beylikdüzü 7/24 Motorlu Kurye

    ● İstanbul Motorlu Kurye

Yukarıda sayılı kurye hizmetlerimizden talebinize uygun olan türü seçip, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için 0 212 210 88 04 ve 0 216 316 88 04 irtibat numaraları aracılığı ile firmamıza ulaşıp, talebinizi belirtmeniz yeterli olmaktadır. Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz sizinle en güzel şekilde ilgilenerek, ihtiyacınıza cevap vermektedir. Ve Beylikdüzü içerisinde bulunan müşterilerimize en geç 20 dakika içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

 

Beylikdüzü Motorlu Kurye Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Günümüzde pek çok kişi paket, zarf, koli gibi eşyalarını diğer gönderi türleri yerine kurye ile göndermeyi tercih etmektedir. Bunun en büyük nedeni, zamana karşı yarışıyor olmak ve kuryelerin gönderileri çok kısa sürede adrese teslim etmeleridir. Acil bir evrak, belge, koli göndermeniz gerektiğinde ya da acil bir şeye ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla firmamızdan destek alabilirsiniz.

Beylikdüzü Motorlu Kurye, tecrübeli personeli ile birlikte en hızlı ve güvenilir kurye hizmetini siz müşterilerine sunmaktadır. Yeri geldiğinde önemli belge ve resmi evrakların teslim edildiği kurye gönderimlerinde bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu hususlar nedir diye bakıldığında birkaç madde ile bunları açıklamak mümkün olmaktadır. Tüm müşterilerimiz ve onların gönderileri bizim için kıymetlidir. Bu sebeple aşağıda açıklayacağımız hususlarda özen göstermeniz, sizin menfaatinize olacaktır. Aksi takdirde gönderileriniz gerçekleşirken kaybolma, yanlış adrese teslim edilme gibi çeşitli istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

    ● Kurye gönderimi gerçekleştirileceğinde öncelikle güvenilir bir kurye firması ile çalışmalısınız. Beylikdüzü Kurye firması, gerek Beylikdüzü acil kurye gerek Beylikdüzü arabalı kurye hizmetlerine rahatlıkla güvenebilirsiniz. Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların deneyim ve bilgi birikimini, işimize yansıtmaktayız. Bugüne kadar edinmiş olduğumuz referanslarımız, kaliteli ve güvenilir kurye hizmetlerimizin teminatı durumundadır.

    ● Kurye Beylikdüzü ile gerçekleştirilecek evrak, koli ve paket gönderilerinin üzerine teslim adresi doğru ve eksiksiz olarak yazılmalıdır. Gönderi üzerine yanlış ya da eksik bilgi yazılması durumunda, paketleriniz yanlış adrese teslim edilme riskini taşımaktadır.

    ● Gönderiler taşıma esnasında zarar görmemesi için mutlaka hava koşullarına uygun biçimde ambalaj ile kaplanmalıdır. Özellikle yağmur ve kar yağışı görülen günlerde paket ve kolilerin su geçirmez ambalajlar yoluyla korunmaya alınması gerekir.

    ● Kurye görevlisi adresinize gelmeden önce paketi hazırlamış olmanız, teslimat süresini kısaltmaktadır. Adresinizde beklemek zorunda kalmayan kurye görevlisi, ivedilikle teslimatınızı gerçekleştirecektir.

    ● Beylikdüzü Express Kurye, Beylikdüzü VİP Kurye, Beylikdüzü Gece Kurye gibi özel hizmetlerimiz farklı ücretlendirmelere tabidir. Bu nedenle kurye talebi ile firmamızı aradığınızda, ihtiyacınız olan kurye türünü mutlaka belirtmelisiniz.

 

Beylikdüzü Acil Kurye Avantajları Nelerdir?

 

Kurye sektöründe 25 yılı aşkın bir süredir tecrübelerini paylaşan Beylikdüzü Acil Kurye firmasını tercih etmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Firmamızın en büyük avantajı hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında hizmet sunmasıdır. İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekte olan firmamız, İstanbul Moto Kurye alanında en fazla aranan isim olmaktadır.

Kurye kullanımı yolu daha önceleri özellikle işletme ve firmaların tercih ettiği bir yöntem olmaktaydı. Fakat değişen hayat şartları ile birlikte kurye kullanımı bireysel bir ihtiyaç haline gelmiştir. 7 gün 24 saat boyunca gereken tüm ihtiyaçlarınıza en sağlıklı çözümleri üretmekteyiz. Hijyen kurallarına son derece dikkat eden kurye görevlilerimize, tüm gönderileriniz konusunda güvenebilirsiniz. Beylikdüzü Kurye hizmetleri ile elde edeceğiniz avantajlar bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu müşterilerimize özel avantajları şöyle maddeler halinde sıralayabiliriz:

    ● Kurye firmamız bünyesinde görev alan tüm personelimiz trafik konusunda tecrübeli ve aktif sürücü durumundadır. Bu sebeple tüm paket ve evraklarınız trafikte güven içinde yol alarak teslimat adresine ulaştırılır.

    ● Beylikdüzü VİP Kurye, Beylikdüzü Express, Beylikdüzü Acil gibi özel hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu özel kurye hizmetlerinde, verilen teslimat adresi için yeni bir güzergah oluşturulmaktadır. Böylelikle bu kurye türlerini tercih etmeniz durumunda gönderileriniz çok daha hızlı biçimde yerine ulaşabilmektedir.

    ● Firmamızın sağlamış olduğu gönderi hizmetleri süresi 60 dakika ve 180 dakika arasında değişebilmektedir. Seçilen kurye türüne göre bu süre belirlenmektedir.

    ● Beylikdüzü Acil Moto Kurye firması, yapılan bir sözleşme ile tüm gönderilerinizi garanti kapsamına almaktadır. Sağlamış olduğumuz bu avantaj sayesinde taşıma sırasında oluşabilecek bir hasara karşı paketleriniz güvenceye alınır.

    ● Hem sizin hem de çalışan kurye görevlilerin sağlığı bizim için önemlidir. Bu nedenle tüm kurye hizmetlerimizde temassız ödeme seçeneğini kullanabilmektesiniz.

    ● Sektörde edinmiş olduğumuz hizmet tecrübesini uygun fiyat teklifleri ile buluşturuyoruz. Böylece en kaliteli kurye hizmetine uygun fiyatlarla sahip olma imkanına sahipsiniz.

 

7/24 Beylikdüzü Kurye Hizmetinden Faydalanabilir Miyim?

 

Beylikdüzü Şehirlerarası Kurye firması, müşterilerinin her türlü gereksinimine cevap verebilmek için 7/24 kurye hizmeti sunmaktadır. Mesai saatleri dışında da faydalanabileceğiniz Gece kurye, Acil Kurye, Express kurye hizmetlerimiz bulunmaktadır. Haftanın her günü ve resmi tatillerde de hizmetlerimizden yararlanmak için 0 212 210 88 04 ve 0 216 316 88 04 numaralardan firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Arabalı Kurye ve Beylikdüzü Moto Kurye Arasındaki Farklar Nelerdir?

 

Arabalı kurye ve Moto kurye, firmamızın sunmuş olduğu size özel kurye hizmetlerindendir. Arabalı kurye ile Moto kurye arasındaki en büyük farklılık, taşınması gereken eşyanın miktar ve ebatının farklı olmasıdır.

Motorlu kuryelerin taşıyamayacağı ebatta olan paket ve kolileriniz Arabalı kurye ile güvenilir bir biçimde taşınmaktadır. Ayrıca kimi zaman müşterilerimizin özel talepleri sonucunda da bu yöntem tercih edilebilmektedir. Örneğin altın pırlanta gibi kimi değerli eşyalar, resmi evraklar, büyük çiçek buketleri bunlar arasında olabilmektedir. Arabalı kurye kullanımı sayesinde gönderilerin hava şartlarında etkilenmemesi ve zarar görmemesi sağlanmaktadır.

 

Beylikdüzü Vip Kurye En Uygun Fiyat Politikası

 

Beylikdüzü Vip kurye çağır hizmetimiz, tüm müşterilerimizin bütçesini sarsmayacak ücretler ile sunulmaktadır. Seçilen kurye türü ile birlikte değişiklik gösteren ücretlerimiz hakkında, müşteri temsilcimiz tarafından bilgilendirilmektesiniz. Günün her saati Beylikdüzü Kurye hizmetlerinden rahatlıkla ve güvenle faydalanmak için firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir.