Tekstilkent Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz Tekstilkent Kurye

Tekstilkent Kurye

Tekstilkent Kurye

İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu noktalardan Tem otoyolu üzerinde bulunan Tekstilkent’e moto kuryelerimiz sayesinde kolayca gönderi gerçekleştirebilirsiniz. Tekstilkent kurye, tüm değerli müşterilerinin memnuniyeti için 7/24 boyunca motorlu ve arabalı kurye hizmetini bu bölgeye taşımaktadır. Tüm paket, koli, zarf, evrak ve diğer eşyalar hızlı ve sorunsuz şekilde istediğiniz adrese tam vaktinde iletilir. Tekstilkent kurye kullanmak hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için beraberinde birçok avantaj getirmekte ve kolaylık sağlamaktadır.

Tekstilkent’ten bir gönderi yapmanız gerektiğinde arayacağınız ilk ve en doğru adres firmamız olmaktadır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine, ayrıca yakın illere de moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Gece ya da gündüz bir kurye ihtiyacınız olduğunda irtibat numaramız olan 0 534 879 88 04 mobil hattımızı arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Firma müşteri hizmetleri temsilcilerimiz, kurye talebinizi en kısa sürede işleme alıp moto kurye görevlisiniz adresinize yönlendirmektedir.

Tekstilkent Moto Kurye – Arabalı Kurye

Tekstilkent kurye firması, günlük hayatın ve yoğun iş temposunun yaşandığı günümüz şartlarında zamanınızı size kazandırıyor. Her ihtiyaca uygun olan hızlı kurye seçeneklerimiz ile 25 yıldır Ateş Kurye bünyesinde tüm İstanbul’a kurye hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına uygun olan şekilde gerçekleşen kurye hizmetimiz hem moto kurye hem de arabalı kurye olarak gerçekleşmektedir.

 Tekstilkent Arabalı kurye hizmetimiz genellikle motorla taşınamayacak büyüklükteki paketler ya da değerli eşyaların gönderimi için kullanılmaktadır. Şayet gönderimini yapacağınız materyal, çok ağır ya da ebat olarak büyük ise bu durumda arabalı kurye türünü kullanmalı ve bunu kurye talebinde bulunurken belirtmelisiniz. Tekstilkent moto kurye hizmetimiz, taşınması daha kolay olan paket, koli, zarf ya da evraklar için kullanıma uygundur. Tekstilkent moto kuryenin sunmuş olduğu pek çok kurye seçeneği de bulunmaktadır. 7/24 boyunca faydalanabileceğiniz bu hizmetler, gönderinin teslim süresinde oluşan farklılıklara göre belirlenmektedir.

Güvenilir ve Hızlı Kurye Hizmeti

Firmamız, çok uzun yıllardır kurye sektöründe hizmet vermekte olan ve gerek referanslarıyla gerekse yaptığı işlerle kendini kanıtlamış bir firmadır. Belki de en değerli eşyalarınızı teslim edeceğiniz kurye şirketi ve kurye görevlisi hususunda, güvenin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Tekstilkent kurye ile tüm gönderileriniz emin ellerde taşınır. Ayrıca sizlere özel bir hizmetimiz olan sözleşme uygulaması ile tüm gönderilerinizi firmamız güvencesi altına almaktayız. Böylece sizde içiniz rahat bir şekilde gönderilerinizin teslim edildi bildirimini bekleyebilirsiniz.

Tekstilkent kuryenin en önemli özelliklerinden biri de diğer firmalara göre çok daha hızlı kurye hizmeti vermesidir. Moto kurye ve arabalı kurye sürücülerimizin hepsi uzun zaman sürücü deneyimi yaşamış ve trafik konusunda bilgili kişilerdir. Esenler ilçesinde bulunan Tekstilkent, özellikle akşam saatlerinde çok yoğun bir trafik sıkışıklığı sorunu yaşamaktadır. Bu gibi zamanlarda acil bir gönderi yapılması gerektiğinde müşterilerimiz büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Dakikalarca açılmayan trafik akışı, bazen hayati önem taşıyan evrak ve belgelerin yerine ulaşmasına engel olmaktadır. Fakat biz bu sorunu sizin için çözüme ulaştırıyoruz. Tekstilkent kuryenin tecrübeli moto kuryeleri, özellikle yakın mesafelerde dakikalar içinde tüm gönderilerinizi adreslerine ulaştırmaktadır.

Tüm gönderilerinizde Tekstilkent kurye rahatlığını yaşamak için resmi tatil ve hafta sonu günleri de olmak üzere firmamızı arayabilirsiniz. Kurye taleplerinizi info@ateskurye.com mail adresine iletebilir ya da 0 534 879 88 04 mobil hattımızı arayarak bildirebilirsiniz.

Tekstilkent 7/24 Kurye

Özellikle plazaların ve diğer iş merkezlerinin çokça bulunduğu Tekstilkent bölgesinde, uzayan mesailer ve iş yoğunluğu günün ilerleyen saatlerine kadar devam etmekte. Tekstilkent kurye, saat 18.30 dan sonrada Tekstilkent Acil kurye ve Tekstilkent Gece kurye hizmetlerini sürdürmektedir. Bu şekilde gece kurye hizmetimiz sayesinde hiçbir işiniz aksamadan, hayatınızın normal akışına devam edebilmektesiniz.

Mesai saatleri dışında da firmamıza telefon ya da e-mail aracılığıyla ulaşabilir ve Tekstilkent gece kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kurye görevlisi çok kısa bir süre içinde adresinize gelip, bir an önce gönderinizi teslimat adresine ulaştırmaktadır. Sadece bir şey göndermeniz gerektiğinde değil, ev ya da ofisinize acil bir ihtiyaç veya ilaç gerekli olduğunda da kuryelerimizden faydalanabilirsiniz. Tekstilkent Gece kuryenin yanı sıra, Tekstilkent ilaç kurye hizmetimizde 7/24 boyunca aktif olarak çalışmaya devam etmektedir. Tüm İstanbul ilçe ve semtlerine sunduğumuz Tekstilkent 7/24 kurye ve diğer kurye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.