İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye Hizmeti

Kurye hizmetleri günümüzde firmaların ve şahısların tercih ettiği bir hizmettir. Önemli evraklar ya da toplu dağıtımlar kurye sayesinde gerçekleştirilmektedir. Özellikle büyük şehirlerde yoğun trafik nedeni ile araç kullanmak oldukça zordur. Bu nedenle de acil gönderiler için kurye seçeneği tercih edilmektedir. Genellikle küçük ebatlar için tercih edilse de farklı büyüklükler için de kurye ihtiyacı olmaktadır.

Kurye aynı zamanda davetiye gibi toplu dağıtım seçenekleri için de tercih edilen bir yöntemdir. Günümüzde kurye çeşitleri bu tür işleri itina ile yerine getirmektedir. Kuryelerin çalışma saatleri esnek olup, genellikle müşterilerin ihtiyaç duyduğu her anda kuryeye ulaşabilmesi mümkündür. İhtiyaçlara özel kurye çözümleri bulunmaktadır.

Kurye Çeşitleri

Kurye çeşitleri genel olarak iki kısımdır. Araçlı ve araçsız kurye olarak ikiye ayrılan kuryelerin araçsız olarak çalışanları yaya olarak çalışmaktadır. Araçlı olanların da kendi arasında farklı çeşitleri bulunmaktadır. Acil kurye, VİP kurye, uçak kurye, şehir içi kurye, norma kurye gibi kurye isimleri birbirinden ayrılmaktadır.

Günümüzde özellikle büyükşehirlerde kullanılan kurye çeşitleri ile önemli evrakların gönderilmesi sağlanabilmektedir. İş görüşmelerinde istenen evrakların tam ve zamanında iletilmesi de önem taşımaktadır. Bu nedenle kurye ihtiyacı duyulmaktadır. Günümüzde birçok firma kurye kiralama hizmeti ile bu hizmetten her an yararlanabilmektedir.

Kurye ve Kargo Farkları

Kurye ve kargo hizmetleri genel olarak birbirinden farklı kavramlardır. Kargo taşımacılığı genel olarak kuryelere göre daha yavaştır. Bu nedenle de kısa mesafe taşımada kurye taşıma işi daha fazla talep görmektedir. Ülkemizde trafiğin yoğun olarak bulunduğu yerlerde ihtiyaç duyulan kısa mesafe taşımacılık için kurye daha çok rağbet görmektedir.

Kargoya göre daha pahalı olan kurye hizmetlerinde ebat olarak bir sınırlama yoktur. Küçük paketlerin yanı sıra büyük gönderiler de kolaylıkla iki nokta arasında taşınmaktadır. Bu tür nedenlerle ebattan bağımsız olarak büyük şehirlerde bu taşımacılık hizmeti kullanılmaktadır. Taşıma sırasında ürün sigortalandığından dolayı ürünün zarar görmesi durumunda müşterinin mağdur olmaması sağlanmaktadır.

Kurye Ne İş Yapar?

Kuryeler genel olarak hızlı bir şekilde değerli eşyaların ya da normal eşya ya da evrakların taşınmasını gerçekleştirirler. Normal kuryeler yaya olarak çalışabildiği gibi, Scooter tarzı araçlar ile de taşıma gerçekleştirilebilmektedir. Aynı zamanda motor kurye, şehir için trafiğinde daha hızlı yol aldığından tercih edilmektedir. Ortalama süreleri 1 saat olan moto kuryelerin farklı eşyaları taşıması da mümkündür.

Günümüzde kullanılan moto kuryeler sıkışık trafikte daha rahat ilerleyebildiği için de tercih edilir. Özellikle iş dünyası ihtiyaç duyulan bu hizmetten yararlanabilmektedir. Günümüzde de bu hizmeti sunan çok sayıda firma vardır. Bir moto kurye çağırmak için çağrı merkezlerinden talepte bulunmak yeterlidir. Moto kurye adresinize kadar gelerek ürününüzü istediğiniz noktaya taşıyabilmektedir.

İller Arası Hangi Kurye Kullanılır?

Kuryeler sadece şehir içinde değil aynı zamanda şehirlerarasında da hizmet vermektedir. İstanbul ve çevre iller arasında gönderi yapabilmek için İstanbul Moto kurye hızlı bir alternatif olarak ön plana çıkmaktadır. Günümüzde moto kuryeler iller arasındaki en hızlı ulaşım araçları arasındadır. Bu nedenle bir şehirden diğerine taşıma yapabilmek için moto kurye önem arz etmektedir.

Gönderilen ürünün niteliğine göre arabalı kurye ya da moto kurye seçenekleri iller arası taşıma için tercih edilmektedir. Kargodan farklı olarak bu hizmet oldukça hızlıdır. Bu tür nedenlerden dolayı aciliyet gereken evrakların taşınmasında ve değişik hizmetlerde moto kurye ile iller arası taşıma yapılabilmektedir.

Kurye Gönderim Süreleri

Kurye gönderim süreleri bilinen en hızlı gönderim sürelerini kapsamaktadır. Şehir içi gönderiler için ortalama olarak 1 saat içerisinde gönderim yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra özellikle VİP kurye sayesinde gönderinin 30 ile 60 dakika arasında teslim edilmesi mümkündür. Standart kurye işi genel olarak 2 ya da 3 saat içerisinde yerine getirilirken VİP kurye hizmetleri genellikle daha kısa sürede teslim edilmektedir.

Kurye standartları gereği express kurye ise bu iki kurye arasında bir sürede teslimat sağlar. Bu kurye çeşidinde genellikle 2 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kullanılan farklı teknolojiler, drone ya da elektrikli Scooter gibi araçları kullanımı teslimat sürelerini oldukça kısaltmaktadır.

Kurye Gönderim Standartları

Kurye hizmeti belirli standartları olan bir iştir. Her şeyden önce kurye hizmetlerinde taşınan ürünün garantili olarak taşınması şarttır. Bu aşamada kurye görevlisi kurye taşınmadan önce müşteri ile bir sözleşme yaparak kuryenin başına bir şey geldiğinde müşterinin zarar görmemesini sağlar. Aynı zamanda kurye hizmetleri çeşitli yasalara uygundur.

Kuryeler taşırken de bu standartların yanı sıra çeşitli paketleme standartları kullanılır. Kırılacak ürünlerin paketlenmesi için farklı paketleme teknikleri kullanılmamaktadır. Bunun yanı sıra paketin sudan kardan ve yağmurdan etkilenmemesi için de gereken paketleme teknikleri kullanılmaktadır. kurye taşıma işi ile ürünün istenildiği gibi standartlara uygun olarak taşınması yapılmaktadır.

Kurye Hizmeti Veren Firmalar

Ülkemizde İstanbul Moto kurye tarihi 1990 yıllarına dayanmaktadır. Giderek daha fazla kalabalıklaşan büyük şehirlerde ihtiyaç duyulan bu hizmet zamanla evrilerek bu günkü halini almıştır. Günümüzde birçok firma kurye hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda farklı kurye firmalarının varlığı fiyat ve kalite açısından müşterilere artılar sunmaktadır.

Kurye hizmeti veren firmalar genel olarak moto kurye ile hızlı bir dağıtım imkânı sunmaktadır. Ülkemizde hizmet veren firmalar müşterilerin beklentileri dâhilinde yenilikçi çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda ülkemizde devlet kurumlarının da kurye hizmeti sunduğu bilinmektedir. Özel firmalar hem sayı olarak hem de nitelik açısından daha fazla imkân sunmaktadır. İşletmeler ve ticari firmalar için de kurye hizmetleri sunulabilmektedir.

Kurye Kiralama Hizmeti

Kurye hizmetleri sadece firmaların bizzat yaptığı bir iş değildir. Kurye firmaları aynı zamanda çeşitli şirketlere kurye bulundurma zorunluluğundan dolayı kendi kurye elemanlarını belirli süreler için kiralayabilmektedir. Bu hizmetler paket taşıma hizmeti olabileceği gibi düzenli yemek servisi gibi hizmetler de olabilir. Bu açıdan kuryelerin yaptıkları işlerin belirli bir sınırı bulunmamaktadır. Günümüzde birçok işletmenin kurye hizmeti bulunmaktadır.

Restoranlarda görev yapan kuryelerin bir kısmı o restoran içerisinde yer alırken bazı restoranlar kurye kiralama hizmeti satın alabilmektedir. Böylelikle geçici ihtiyaçlar için yeni personel istihdam etmemiş olurlar. Genellikle kısa süreli iş tanımları için kurye kiralama hizmeti verilmektedir.

Acil Kurye İhtiyaçları

İstanbul Moto kurye genel olarak hızlı olmak zorundadır. Bunun yanı sıra bu hizmetin kurumsal ya da bireysel olarak sunulması da mümkündür. Bazı firmalar düzenli olarak bu hizmeti temin etmek istemektedir. Sürekli olarak kurye hizmeti isteyen kuruluşlar kiralama yoluna gidebilir. Bunun yanında acil kurye hizmetleri bireysel ihtiyaçlar için de tercih edilebilmektedir.

Günümüzde evrak taşımadan, ilaç taşımaya kadar bir dizi acil ihtiyaç kurye hizmetlerinden karşılanabilmektedir. Örneğin bir organın nakil olması için hızlı bir şekilde taşınması gerekebilir. Bu tür durumlarda da acil kurye hizmetleri devreye girmektedir. Acil kurye hizmetleri ile en kısa sürede ürünün teslim edilmesi sağlanmaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen kurye hizmetleri arasında yer almaktadır.

Kurye Hizmetinden Kimler Yararlanabilir

Kurye hizmetinden yararlanabilmek için belirli bir şart yoktur. Gerek kurumsal müşteriler gerekse de bireysel müşteriler bu hizmetten yararlanabilir. Gece ya da gündüz fark etmeden günün her saatinde kurye hizmetlerinden yararlanmak mümkündür. Kurumsal ya da bireysel ihtiyaçların yanı sıra taşınacak eşyanın büyüklüğüne göre arabalı kurye de seçilebilmektedir.

Aynı zamanda önemli evrakların taşınması da kurye hizmetleri ile gerçekleştirilebilmektedir. Taşınması önem arz eden değerli evrakların zamanında ve hızlı bir şekilde taşınması VİP kurye hizmetleri ile yerine getirilebilmektedir. Günümüzde firmalar resmi evrakların taşınması için kurye hizmetlerini tercih etmektedir.  Gerek kurumsal gerekse de bireysel her türlü ihtiyaç için kurye çağırmak mümkündür.

Kurye Hizmetleri Neleri Kapsar

Kurye ile taşınacak birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sıklıkla taşınan kurye eşyalarını listelemek mümkündür:

 • Mektup
 • Posta
 • Önemli evraklar
 • Acil duyulan ilaç ya da kan transferi
 • Her türlü yiyecek ve içecek
 • Davetiyeler

Görüldüğü gibi birden fazla eşya kurye ile taşınabilmektedir. Bu eşyaların bir kısmı hayati önem taşımaktadır. Özellikle motorlu kuryeler genellikle trafik içinde akabildiklerinden dolayı en hızlı iletimi sağlamaktadır.

İstanbul Moto kurye alınan paketin belirli süreler içerisinde belirli bir ya da birden fazla noktaya iletilmesini kapsamaktadır. Genellikle tek parça ürünler kurye ile dağıtılırken aynı zamanda davetiye gibi evrakların da dağıtımının kuryeler ile yapılabildiği görülmektedir. Büyükşehirlerde ihtiyaç duyulan hızlı taşıma işi bu şekilde mümkün olabilmektedir.

Hangi Ürünler Kurye İle Gönderilir?

Gönderilmesi yasak olan ürünler hariç her türlü ürünün kargo ile gönderilmesi mümkündür. Günümüzde sıklıkla evrak ya da posta gönderimi kurye vasıtası ile yapılmaktadır. Bunun yanında paket taşıma dışında değerli eşyaların taşınması, sağlık sektörü ile ilgili taşınma işlemleri de aciliyet gerektiren durumlarda kurye ile yapılabilmektedir.

Kurye dağıtımında tercih edilen ürünler sınırlı değildir. Çok geniş alanda kurye hizmeti verilmektedir. Kurye ürünleri genellikle paketlenerek dış ortam şartlarından korunarak taşınır. Bazen elbise bazen de bir yemek kurye ile taşınabilmektedir. Kurye ile taşınan ürünün niteliği bu nedenle çeşitlilik arz etmektedir. Günümüzde her alanda kurye taşıma işlemi yapılmaktadır.

Kurye Hangi Zamanlarda Kullanılır?

Kuryelerin çalışma saatleri 09.00 ile 18.00 arasında olmakla birlikte bu saat dilimleri dışında da kurye hizmetlerine ulaşabilmek mümkündür. Nöbetçi eczane gibi çalışan kuryelerin müşterilerin acil ihtiyaçlarını karşılaması mümkündür. Bu tür nedenlerle gece ya da gündüz herhangi bir zaman diliminde kurye hizmetine erişebilmek mümkündür. Gönderinin aciliyetine göre konumunuza en yakın kurye size yönlendirilmektedir.

Kurye hizmetleri için 09.00 ile 18.00 saatleri dışında hizmet almak için çağrı merkezlerine ulaşmak yeterlidir. Bu çağrı merkezleri ile irtibata geçerek taşınacak ürünün özelliklerine göre çözüm üretebilmek mümkündür. Birçok insan günün herhangi bir saatinde gerek web siteleri üzerinden gerekse de çağrı merkezleri üzerinden hizmet alabilmektedir.

Moto Kurye Ne İş Yapar?

Kurye denilince akılda şekillenen moto kuryedir. Genellikle en çok tercih edilen kurye çeşididir. İstenilen evrak ya da eşyayı 1 saat içerisinde istenilen noktaya taşırlar. Kendileri üzerine zimmetlenen ürünleri istenilen sürede istenilen noktalara taşıyan kurye elemanları gerekli paketlemeleri yaparak ürünün dış ortam şartlarından korunmasını sağlarlar.

Kurye elemanları genel olarak eğitimli kişiler olup, aynı zamanda A2 sınıfı ehliyet sahibi de olmak zorundadırlar. Genellikle iletişim teknikleri yüksek, profesyonel moto kurye elemanları müşteri memnuniyetini yerine getirmek için sıkışık trafik içerisinde nasıl hareket etmeleri gerektiğini bilirler. Küçük ve büyük birçok işletmenin kısa süreli ya da uzun süreli kurye hizmetlerini yerine getiren kurye elemanları hizmet sektöründe önemli bir yer tutmaktadır.

Moto Kurye Avantajları

Moto kuryelerin sağladığı çok sayıda avantaj bulunmaktadır. Bu avantajları maddeler halinde sıralamak mümkündür:

 • Moto kurye ile zamandan kazanmak mümkündür
 • İvedi olarak taşınması gereken her türlü evrak ya da paket güvenle taşınabilmektedir.
 • Moto kurye ile düzenli olarak eşya taşınması sağlanabilir.
 • Moto kurye hizmetleri garantili olup, taşınan ürünün başına bir şey geldiğinde zarar tazmin edilir
 • Moto kurye firmaları 7 gün 24 saat hizmet verdiklerinden dolayı her zaman bu hizmete erişebilmek mümkündür.

Moto kurye hizmetlerinin sağladığı avantajlar bu şekildedir. Bu hizmetler sayesinde evrakların ve paketlerin taşınması oldukça kolay ve hızlı olabilmektedir. İş dünyasında moto kurye elemanları önemli görevler ifa etmektedir. Bu nedenle de bu hizmete oldukça fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Moto Kurye Fiyatları

Moto kurye fiyatları abonman olan ya da olmayanlara farklı işlemektedir. Örneğin abonmanlığı bulunan müşterilerin moto kurye hizmeti 10 TL civarında olmakla birlikte abonmanı olmayanların moto kurye hizmetleri için ödedikleri ücretler ise genel olarak iki katı kadar olmaktadır. Piyasada standart kurye gönderisi için ortalama olarak 20 TL ile 30 TL arasında ücret ödenmektedir.

İstanbul Moto kurye fiyatları bunun dışında özel hizmetleri ile değişmektedir. VİP kurye hizmetleri nispete daha pahalıdır. Bunun yanında kuryelerin verdiği çeşitli hizmetler de farklı fiyatlanabilmektedir. Örneğin kurye hizmetleri hava alanı hizmeti de sunabilmektedir. Bu tür hizmetlerin fiyatlandırılması da farklı olabilmektedir.

Moto Kurye Kullanım Amaçları

İstanbul Moto kurye ile verilen hizmetlerin bir kısmı tam zamanlı ve sürekli olabilirken bir kısmının ise müşteri ihtiyaçları doğrultusunda spontane olarak gerçekleştirildiği görülmektedir. Kurumsal ve düzenli işler, evrak taşıma, paket taşıma gibi iş ve işlemleri kapsamaktadır. Aynı zamanda ilaç depolarından ilaç tedarikinde de moto kurye hizmetinden yararlanılır.

Moto kurye hizmeti spontane ihtiyaçlar dolayısı ile de ortaya çıkabilmektedir. Bireysel müşterilerin anlık gelişen ihtiyaçları için de moto kurye hizmeti kullanılmaktadır. aynı zamanda toplu dağıtım için de kullanılan moto kurye hizmeti büyük şehirlerde trafiğin yoğun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir.  Şehir içi ulaşım imkânlarının kısıtlı olması moto kurye hizmetlerine duyulan ihtiyacı nemli hale getirmektedir. Ülkemizde gerek şehir için gerekse de şehirlerarası mesafelerde moto kurye hizmeti sunulmaktadır.

İşletmeler Moto Kurye İle Neler Kazanır

İşletmelerin lojistik, nakliye hizmetleri için tercih edilen kurye hizmeti birçok alanda işletmelerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Çeşitli uygulamalar yardımı ile evlere servis yapan büyük işletmeler müşterilerin ihtiyaç duyduğu ürünleri en hızlı bir şekilde alabilmesine imkân tanır. Ürün varış süresi bazı yerlerde 10 dakika ve altındadır. İşletmelerin moto kurye ile kazandıklarını maddeler halinde görebilmek mümkündür:

 • İşletmeler müşterilerin acil ihtiyaçlarını karşılayabilir.
 • Müşterilerin evden çıkmadan ürünleri alabilmelerini sağlarlar.
 • Hızlı gönderim ile ivedi sorunlara çözüm üretirler
 • Sağlık sektöründe acil durumlar için fayda sağlarlar
 • İşletmeler kurye hizmetleri ile düzenli olarak dağıtım yapabilirler
 • İşletmeler acil durumlarda kurye hizmeti satın alarak ürün gönderimi yapabilirler.

Kimler Moto Kurye Olabilir

İstanbul Moto kurye olabilmek için öncelikle gerekli ehliyet belgesine sahip olmak gerekir. A2 ehliyetine sahip olmak, moto kuryeler için yeterlidir. Maddeler halinde moto kurye olmak için gereken şartları listelemek mümkündür:

 • A2 sınıfı ehliyete sahip olmak
 • Akıcı ve düzgün bir dil kullanabilmek
 • Görmede ve duymada sorunları olmamak
 • Müşterilere düzgün bir dil ile hitap edebilmeyi bilmek

İstanbul Moto kurye personelleri gerekli teknik yeterliliklere sahip ve gereken iletişim bilgilerine sahip olmalıdır. Bu konuda kurye hizmeti veren firmalar zaman zaman eğitimler vererek personellerin etkili bir dil kullanmasını sağlamaktadır. Günümüzde müşteri memnuniyeti ön plana çıktığından dolayı moto kurye hizmetlerinde de iletişim ve müşteri memnuniyeti ön planda gelmektedir.

Büyükşehirlerde Moto Kurye Kullanımı

Kuryelerin en önemli kullanım alanı büyük şehirlerdir. Çünkü büyük şehirlerde trafik önemli bir sorundur. Bazen gideceğiniz yere gidebilmek için saatlerce beklemeniz gerekir. Bu gecikme durumu kargo ve nakliye firmaları için de gereklidir. Fakat firmaların ya da bireysel müşterilerin beklememesi gereken acil ihtiyaçları bulunmaktadır.

Kurye hizmetleri bu nedenle ortaya çıkmıştır. Özellikle ihtiyaç duyulan hızlı teslimat moto kuryeler vasıtası ile gerçekleştirilmektedir. Moto kuryeler sıkışan trafikte durmadan ilerleyebildikleri için de bu hizmet istenilen beklentileri karşılamaktadır. Günümüzde hız ve aciliyet duyulan her alanda gönderi teslimi için moto kurye hizmeti satın alınmaktadır. Moto kuryeler aldıkları ürünleri istenilen noktaya taşıyarak görevlerini yerine getirmiş olurlar.

Moto Kurye Nasıl Çalışır?

İstanbul Moto kurye hizmeti almak için öncelikle çağrı merkezi ya da web sitesi üzerinden bu hizmeti veren firmalara ulaşmak gerekmektedir. Kurye firmasına ulaşıldıktan ve konum bilgisini paylaştıktan sonra firma müşteriye en yakın olan kuryeyi yönlendirmektedir. Müşterilerin beklentileri dâhilinde gerektiğinde VİP kurye hizmeti de sunulabilmektedir. Müşteriye ulaşan kurye elemanları paketi ya da alıp paketler.

Teslim alınan paket ya da evrak için gerekli zimmetleme yapılarak garantili bir taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Taşıma işlemi esnasında ürünün başına gelebilecek kazalar için sigortalama yapılmaktadır. Aynı zamanda paketleme esnasında ürünün muhteviyatına göre gereken paket kullanılmaktadır. Müşteri ürününün nerede olduğunu ve konum bilgisini SMS yoluyla anında öğrenebilmektedir.

Hangi Saatler Arasında Moto Kuryeler Çalışmaktadır?

Moto kuryelerin çalışma saatleri mesai saatleri içerisinde olmakla birlikte bu saatler dışında da bu hizmetten yararlanılmaktadır. Ülkemizde günün her saati 7 gün 24 saat moto kurye hizmeti satın almak mümkündür.  Motorlu kuryelerin sunduğu hizmetler dikkate alındığında mesai saatleri dışında akşamları da gıda ya da yemek taşımak için faaliyet gösterdikleri bilinmektedir.

Moto kuryelerin bazı firmalar da hafta sonları da çalıştıkları görülmektedir. Görülen lüzum üzerine moto kuryelerin hafta sonu çalışması olağan bir durumdur. Genellikle müşteri ihtiyaçlarına göre değişen zaman dilimlerinde hizmet almak mümkündür.

Moto Kurye Hangi Sınırlar İçerisinde Hizmet Verir?

Moto kurye hizmetleri şehirlerarası olabileceği gibi çevre illere de hizmet verilebilmektedir. Moto kurye hizmetleri sayesinde yakın iller arasında çok hızlı lojistik sağlanabilmektedir. Moto kuryeler aynı zamanda hava alanlarından da hizmet vermektedir. Hava alanları genellikle şehrin dışında ve ulaşımı zor olan yerler olduğundan dolayı, moto kurye hizmetlerine burada da ihtiyaç duyulmaktadır. Moto kurye hizmetlerinin hava alanlarından şehrin farklı noktalarına sunduğu hizmetler mevcuttur.

Yakın mesafeler için yaya kurye hizmeti de alınabilmekle birlikte genellikle trafik sorunu olan yerlerde moto kurye hizmeti satın alınmaktadır. Şehir içinde ve şehir dışında moto kurye hizmetleri işe yaramaktadır. İstanbul Moto kurye hizmetlerinde gidilen mesafeye göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Yine gidilen mesafeden bağımsız olarak garantili taşıma ve sigortalı ürün taşıma yapılabilmektedir.

Moto Kurye Hizmet Standartları

Moto kurye hizmeti belirli standartları olan bir hizmettir. Her şeyden önce bu hizmette taşınan ürün garantili ve sigortalı olarak taşınır. Aynı zamanda ürünün nerede olduğu bilgisi ve ürünün zamanında teslim edilip edilmediği bilgisi gibi bilgiler anlık olarak tespit edilebilmektedir. Müşterinin sisteme kayıtlı telefonu üzerinden gereken bilgilendirmeler yapılmaktadır.

İstanbul Moto kurye hizmeti standartları aynı zamanda değerli eşyaların taşınmasını da kapsar. Taşınan ürün hırsızlığa ya da kırılmaya karşı gerekli sözleşmeler yapılarak taşınabilir. Aynı zamanda moto kurye hizmetleri ile ürünün niteliğine göre paketlenme yapılabilmektedir. Kırılacak ürünlerin paketlenmesi aşamasında gerekli yalıtım malzemesi kullanılarak ürüne zarar gelmemesi sağlanmaya çalışılır. Standartlar, taşıma sürecini, müşterinin bilgilendirilmesini, zamanında teslimatı ve paketlemeyi kapsamaktadır.

Moto Kurye Ürün Gönderim Garantisi

Moto kuryeler değerli eşyalarınızın tam ve zamanında ulaşmasını sağlar. Bu konuda gerektiğinde müşteriler ile yapılan sözleşmeler ile zimmetli taşıma yapılabilmektedir. Moto kurye hizmeti ürünün sağlam bir şekilde taşınmasını garanti altına alır. Aynı zamanda müşteriler ürün gönderim garantisi kapsamında ürünün zamanında ulaştığını bilirler. Çoklu taşıma yapılan işlemlerde adreste kimsenin bulunamaması durumunda müşteri ile iletişime geçilerek alternatif adreslere teslimat yapılabilmektedir.

Müşterilerin beklentileri doğrultusunda farklı çözümler üretilebilmektedir. Kurye hizmetlerinde müşterilerin beklentileri ve beğenileri ön plana çıktığından dolayı da farklı çözümler oluşturmak mümkündür. Günümüzde çok sayıda firma, moto kurye hizmetlerinden garantili çözümleri nedeni ile yararlanmaktadırlar. Gün içerisinde çok sayıda ürün gönderimi için tercih edilen kurye hizmetleri kurumsal ihtiyaçların karşılanması amacı ile de sıklıkla tercih edilmektedir.

Moto Kurye Çalışma Şartları

Moto kurye çalışmaları farklı işletmelerin çalışma şartlarına göre değişmektedir. İstanbul Moto kurye hizmetleri çeşitli e ticaret sitelerinin çoğunlukla tercih ettiği bir yöntemdir. Paket servisi yapan hazır gıda firmaları da son yıllarda moto kurye hizmetlerinden fazlası ile yararlanmaktadır. Bunun yanı sıra moto kurye hizmetleri market alışverişini evden yapmak isteyen müşterilerin talep ettiği firmalar tarafından kullanılmaktadır.

Genel olarak kullanım alanı oldukça geniş olan moto kurye çalışma şartları genellikle değişkendir. Her ne kadar moto kurye firmalarının çalışma saatleri mesai saatleri içerisinde yer almakla birlikte değişen müşteri ihtiyaçları nedeni ile sıklıkla farklı zaman dilimlerinde de çalışabildikleri görülebilmektedir. Esnek çalışma koşulları nedeni ile kurye hizmetlerinin farklı zaman dilimlerinde yapılabildiği görülmektedir.

Moto Kurye Siparişi Nasıl Verilir?

Moto kurye hizmetini özel amaçlar için tercih etmek mümkündür. Müşteriler bireysel ihtiyaçları için moto kurye hizmetine ulaşabilirler. Genellikle çağrı merkezleri üzerinden erişilen bu hizmette müşterilerin taleplerinin içeriklerini paylaşarak bu hizmetten yararlanabildikleri görülmektedir. Aynı zamanda hızlı kurye hizmeti de alınabilmektedir. Nöbetçi kurye hizmetleri ile acil durumlar için çözümler oluşturulabilmektedir.

Moto kurye hizmetleri VİP hizmetleri ve Express kurye hizmetleri ile çeşitlenmektedir. Bu hizmetlere erişmek için günün herhangi bir saati seçilebilmektedir. Aynı zamanda VİP kurye hizmetleri ile daha hızlı bir gönderi sağlanabilmektedir. Moto kurye ile taşınamayan paketler için daha büyük olan arabalı kurye kullanılabilmektedir.

Moto Kurye Hizmetleri

Genel olarak moto kurye hizmetlerine bakıldığında firmaların kurumsal ihtiyaçlarının yanı sıra bireysel kullanıcıların da bu hizmetten yararlanabildikleri görülmektedir. Aynı zamanda İstanbul Moto kurye hizmetleri önemli evrakların tam ve zamanında iletilmesini sağlamaktadır. Ülkemizde çevrimiçi sipariş alan firmaların birçoğu kurye hizmetleri vermektedir. Bu firmalar genellikle hızlı olduğundan dolayı moto kurye hizmetini satın almaktadır. İstanbul Moto kurye hizmetleri işletmelere ve insanlara birçok farklı fayda sağlamaktadır.

Moto kurye hizmetleri sayesinde büyükşehirlerde bir noktadan bir noktaya ürün taşınması, oldukça zahmetsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiğinden firmalar sıkışan trafiğe takılmamak için bu hizmetleri tercih etmektedirler. Günümüzde kullanılan farklı kurye hizmetlerine nazaran kurye hizmetleri genellikle motor kurye hizmetleri üzerinden yürütülmektedir. Moto kuryeler birçok ulaşım sorunlarının üstesinden gelebilmek için özel çözümler üretebilmektedir.

 

Ates Moto Kurye iletişim ve adresimiz

adres : kısıklı caddesi no 53 altunizade mahallesi üsküdar / istanbul

iletişim genel merkez :

☎️0212 210 88 04 

☎️0216 316 88 04

acil irtibat : 0534 879 88 04 

info@ateskurye.com

web adresimiz : www.ateskurye.com