Kiralık Kurye

Kiralık Kurye

Kiralık Kurye

Kurye kullanımı hayatın her alanında sıklıkla karşı karşıya kalınan ve insanların hayatını kolaylaştıran bir yöntem olmaktadır. Sağlamış olduğu büyük kolaylığın yanı sıra, zamanınızı size kazandırması yönüyle de diğer pek çok taşıma yöntemi arasından sıyrılmaktadır. Birçok kurye taşımacılığı türünü bünyesinde bulunduran firmamız standart kurye ve acil durumlar için tercih edilen Express kurye, gece kurye gibi seçenekleri ile sektörün öncü firmasıdır. Yine firmamız Ateş Kuryenin siz değerli müşterileri için sunmuş olduğu en özel hizmetlerden biride kiralık kurye hizmetidir.

Özellikle kurumsal müşterilerin tercih ettiği kiralık kurye hizmeti nedir? Kurye kiralamanın ne gibi avantajları vardır ve kimler tarafından tercih edilir? Bu ve bunun gibi kiralık kurye ile ilgili bilgileri yazımızdan sonra daha iyi anlayıp kavrayabileceksiniz.

Kiralık Moto Kurye Nedir?

Kurye şirketlerinin kendilerine ait olan motorlu kurye görevlilerini aracıyla birlikte size özel hizmet vermesi için geçici olarak kiralanmasıdır. Belirli bir ücret karşılığında gerçekleşen kurye kiralama işlemi sonucunda, kurye tamamen sizin talep ve ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir. Orta ve büyük ölçekli firmalarla işletmeler tarafından sıkça başvurulan bir yöntemdir.

Kurye sektöründe 25 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren firmamız, profesyonel kurye hizmeti vermektedir. Yıllar içinde edinmiş olduğumuz deneyim ve bilgi birikimini müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Her türlü evrak, paket, ve değerli eşyalarınızı rahatlıkla teslim edebildiğiniz güvenilir çalışma arkadaşlarımız 7/24 boyunca hizmetinizdedir. Size bir telefon kadar yakın olan kurye hizmetimizden faydalanmak için 0 534 879 88 04 numaralı iletişim numarasını aramanız yeterli olmaktadır. İstanbul kurye kiralama denildiğinde ilk akla gelen, güvenilir ve hızlı kurye firması olmaktan gurur duyuyoruz.

İşletmeniz ya da firmanız için kiralık kurye ihtiyacı doğduğunda hiç vakit kaybetmeden bizimle görüşebilirsiniz. En uygun ücret teklifleri ile kaliteli kurye hizmeti için fiyat alabilir ve tüm işlerinizi sorunsuz biçimde çözüme ulaştırabilirsiniz.

Ateş Kurye Kalitesiyle Kiralık Kurye

Firmamız çok uzun zamandır kurye sektöründe faaliyet göstermekte olup, her çeşit kurye talebine en hızlı cevabı vermektedir. Son zamanlarda restoran ve kafelerde de sıkça moto kurye ihtiyacı ortaya çıkmış durumdadır. Bu durumun en büyük nedenlerinden birinin yaşanılan pandemi ve buna dair alınan sağlık tedbirleri olduğu görülmekte. Artış gösteren motorlu kurye taleplerinize karşılık veriyoruz.

Kurye kiralama yöntemi işletmelere zaman kazandıran bir yöntem olduğu gibi aynı zamanda maliyeti de en aza indirmektedir. Şirket bünyesinde personel çalıştırmak ve tüm giderlerini karşılamak yerine kurye kiralamak daha avantajlı bir durumdur. Bu şekilde firmaların hem personel gideri azalmakta hem de fazladan bir sorumluluk altına girmemekteler.

İstanbul kiralık kurye firmaları arasında öne çıkan Ateş kurye avantajlarından tüm İstanbul ve yakın illerde faydalanabilirsiniz. Hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakasından gerçekleşecek kiralık kurye talepleriniz için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Bunun için çok kolay bir biçimde www.ateskurye.com web adresimizden kiralık kurye talep formunu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz. Veya 0 534 879 88 04 numaralı mobil hattımız üzerinden iletişime geçebilmektesiniz. Günün her saati müşteri temsilcilerimiz telefonun diğer ucunda size hizmet vermektedir. Kiralık kurye talebiniz gerçekleşir gerçekleşmez bu isteğiniz işleme alınacak ve gerekli sözleşmeler yerine getirilecektir.

Acil Kurye Kiralamanın Avantajları

Ateş kuryeden kurye kiralamanın ve kiralık kurye kullanımının firma ve şirketler için pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunların arasında belki de en önemlisi, ihtiyacınız olan her an kuryenin hazır olması ve bir an önce sorununuzu çözümlemesidir. Acil olarak gönderilmesi gereken evrak ya da paketleriniz böylelikle hiç zaman kaybetmeden vereceğiniz adrese ulaştırılır. İstanbul gibi trafiğin çok yoğun olduğu bir şehirde kiralık kurye kullanmak büyük bir zaman kazanımına sebep olduğu gibi bütçenizi da sarsmayacaktır.

Firmamızdan sağlayacağınız kiralık kurye sayesinde işleriniz aksamayacak ve işyerinizin olağan akışı sürmeye devam eder. Bu şekilde sizde farklı konulara odaklanmanız gerekmeden firmanızın işleriyle rahatça ilgilenebilirsiniz.

Kurye kiralamanın bir diğer önemli avantajı ise maliyetinin düşüklüğü ve kiralama ücreti dışında, firmaya herhangi bir mali yükünün bulunmamasıdır. Kurye görevlisi, bizim firmamızın personeli olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Dolayısıyla sigorta, maaş, yemek, sosyal hakları ve aracın yakıt giderleri firmamız Ateş kurye tarafından karşılanmaktadır. Böylece kurye kiralama işlemi gerçekleştiren müşterimize ek bir masraf yüklenmez. Profesyonel ve kesintisiz İstanbul kiralık kurye hizmeti almak için firmamızla çalışmanız menfaatinize olacaktır.

Kiralık Moto Kurye Hizmetinin İçeriği Nedir?

     ●Kiralık kurye ile çalışmak firmalar için çok büyük bir kolaylıktır. Süresini kendiniz belirleyeceğiniz çalışma süresince kurye görevlisi sadece size özel kurye hizmeti sunmaktadır. Bunu gerçekleştirmek için öncelikle firmamızla iletişime geçip kurye talebinde bulunmanız gerekmektedir. Daha sonrasında karşılıklı imzalanacak olan bir sözleşme hazırlanır ve çalışma şartları bu sözleşmede belirtilir.

     ●Standart olarak hizmetinize verilecek olan kurye haftanın beş günü sabah 08.30 ve 18.00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Bunun dışında kalan mesai dışındaki saatler ve hafta sonu günleri farklı bir ücretlendirmeye tabi tutulur. Kiralık kurye görevlisinin tüm masrafları tarafımızdan karşılanmakta ve size ek bir mali külfet getirmemektedir.

     ●Motorlu kurye görevlisi, sözleşme yapılmasından hemen sonra talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda görevini yerine getirmeye başlamaktadır. Broşür, reklam ilanları, işyeri tanıtım bildirileri, düğün nişan davetiyesi gibi toplu dağıtımlar için en avantajlı yöntemde kurye kiralamaktır. Bu şekilde, tüm dağıtımınız toplu bir şekilde ve de en hızlı haliyle gerçekleşmektedir.

     ●Kurye kiralayarak restoran ve kafelerin paket servisi dağıtımları da rahatça gerçekleşmektedir. Trafik ve adres bilgileri konusunda tecrübeli olan ekibimiz sayesinde paket servisleriniz aksamaz. İşini severek ve profesyonel olarak ifa eden kurye görevlilerimiz tam vaktinde teslimat yapmaktadır. Uzun zamandır kurye sektöründe bulunmamızın verdiği bir başka avantaj da güçlü referanslarımızdır.

     ●Tüm bunların yanında sürekli evrak işleri ve şirketler arası sözleşmelerin gerçekleştiği firmalar için büyük bir kolaylıktır. Tecrübeli kurye görevlilerimiz sayesinde şirket çalışanlarının yoğun İstanbul trafiğinde vakit kaybetmesi önlenmektedir. Böylelikle imzalanması gereken ya da acil teslim edilmesi gereken tüm belge ve evraklar sorunsuzca adresine teslim edilir.

Kurye Motorlu Kiralama Nasıl Gerçekleşir?

Genel olarak kurumsal müşterilerin Ateş kurye kiralamayı tercih ettiği ortada olsa dahi kimi zamanlar bireysel müşterilerimizden de kiralık kurye talebi gelebilmektedir. Düğün, nişan, kokteyl ve diğer özel günlerin davetiyelerinin sistemli ve doğru şekilde dağıtımının gerçekleşmesi için bu yol izlenmekte. Firmamızdan kurye kiralama süreleri şu şekilde olmaktadır:

    ● Ateş Kurye Günlük Kurye Kiralama

    ● Ateş Kurye Aylık Kurye Kiralama

    ● Ateş Kurye Yıllık Kurye Kiralama ve gerekli durumlarda

    ● Ateş Kurye Haftalık Kurye Kiralama

Olarak talep ve ihtiyaçlara yönelik kurye kiralama seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kurye seçeneklerinin her biri kiralama süresine göre farklı ücretler karşılığında müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Kurumsal ve de bireysel olarak İstanbul ve yakın çevresinde bulunan tüm müşterilerimiz bu hizmetimizden sorunsuz ve rahat biçimde faydalanabilirler. Sizler ve yakınlarınız için rahatlıkla önerebileceğiniz ve 25 yıllık bir sektör tecrübesinin rahatlığını yaşayabileceğiniz firmamızla görüşmenizi öneririz. Başka bir firmayla çalışmaya başlamadan önce müşteri temsilcilerimizle görüşüp en uygun ücret tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

Kurye şirketimize ait olan www.ateskurye.com web sitesi aracılığıyla bizimle irtibata geçebileceğiniz gibi telefonla da iletişime girebilirsiniz. Resmi tatil günleri ve mesai saatleri dışında da 0 534 879 88 04 numaralı mobil hattımızla bağlantıya geçebilirsiniz. Ve böylece Ateş Kuryenin siz müşterilerine özel ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Günlük, aylık ve yıllık moto kurye kiralamalarının ücretleriyle ilgili olarak bizi arayıp, daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kiralık Kurye İle Hızlı ve Güvenli Ulaşım

Zaman herkes için çok önemli. Özellikle İstanbul gibi büyük ve araç sayısının çok fazla olduğu şehirlerde zaman çok daha önemli bir hale geliyor. Gün içerisinde bankaya yetişmesi gereken evraklar ve imzalanması gereken belgeler, işletmeler için hayati önem gösterebilmektedir. Ve kimi zaman şirket ve işletmelerin kendi çalışanları bu taleplere yeterli cevabı verememektedir. Bu ve bunun gibi durumlarda asla panik yapmanıza ve işleri karmaşıklaştırmanıza gerek yok. Ateş kurye bu sıkıntı ve problemlerinizin en hızlı ve güvenilir çözüm ortağı olmayı garanti ediyor.

Gerek motorlu kurye, gerekse arabalı kurye ekibimizde görev alan tüm personelimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Her biri gerekli eğitim ve sınavlardan geçerek yeterliliklerini kanıtlamış olan donanımlı çalışanlardır. Edindiğimiz kurye sektörü tecrübesini sizlerle paylaşmaya hazır durumdayız. İstanbul’un bitmek bilmeyen araç trafiği yoğunluğunda, iddia ediyoruz ki en hızlı gönderim gerçekleştiren kurye firmasıyız. Araç ve motor kullanımındaki tecrübemiz, alternatif yol güzergahı bilgisiyle pekişerek en hızlı ulaşımın gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan diğer tüm kurye seçeneklerinde olduğu gibi İstanbul kiralık kuryede de kaliteli ve güvenilir hizmetten faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan Ateş kurye ile ne gönderileriniz ne de siz yarı yolda kalmazsınız. Kiralanmış olan kurye görevlisinin hastalık ya da farklı bir nedenden dolayı işe gelememesi durumunda da sizi yalnız bırakmıyoruz. İşe gelemeyen personelimizin yerine derhal bir başka kurye görevlimizi size yönlendiriyoruz. Ve böylece işletmeniz ya da firmanızın olağan rutin işlerinin aksamasına engel olmaktayız.

Kaliteli Moto Kiralık Kurye Hizmeti

Diğer pek çok sektörde olduğu gibi kiralık kurye sektöründe de kalite çok önemli bir detaydır. 25 yıldır kurye sektöründe faaliyetlerine devam eden firmamız, asla kaliteden taviz vermemektedir. Bizim için müşterilerimizin mutluluğu ve almış olduğu hizmetten duyduğu memnuniyet çok önemlidir. Bu nedenle kaliteli hizmet anlayışımızdan bir kez dahi ödün vermeden çalışma hayatımızı sürdürmekteyiz.

Yıllar içerisinde kuryeye doğan ihtiyacın artmasıyla birlikte piyasada birçok yeni kurye firmasının iş hayatına atıldığı görülmektedir. Bunların pek çoğu, tam anlamıyla kurye işini yapamayan ve güven vermeyen şirketlerdir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği için önerimiz, tanınmadık ve kuvvetli referansları bulunmayan şirketlerle çalışmamaları yönündedir. Uzun seneler boyunca çizgisinden sapmayan ve her yeni gün farklı başarılara imza atan firmamızla çalışmanız sizin menfaatinize olacaktır. Çalışma sistemimizle ilgili daha fazla bilgi almak için sitemizi inceleyebilir veya 0 534 879 88 04 irtibat numaramızla iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü ve tecrübeli müşteri hizmetleri departmanımız tüm sorularınızı cevaplayacak ve görüşmeden memnun kalmış bir şekilde ayrılacaksınız.

Kiralık Motorsikletli Kurye En Uygun Ücret Karşılığı Kurye Hizmetinde Kalite

Ateş kurye diğer tüm kurye türlerinde olduğu gibi kiralık kurye seçeneğinde de kaliteli hizmeti uygun fiyat kolaylığıyla sunmaktadır. Firmalar ve işletmeler için kurye kullanımının ne kadar önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle çalışma prensiplerimizi hiçbir durumda değiştirmeden en kaliteli ve hızlı kurye hizmetini yerine getiriyoruz.

Gerekli tüm teçhizatla birlikte hizmetinize sunmuş olduğumuz kurye görevlimiz, evrak ya da paket gönderimi sorununuzun çözüm ortağı olacaktır. Her türlü gönderilerinizin sorunsuz bir şekilde teslimatını yapacak olan kurye görevlisi, tıpkı kendi şirket çalışanınız gibi işine sahip çıkmaktadır. Kendi personeliniz gibi işine dört elle sarılarak gerçekleştirecek olan ekibimiz, size özel olan bu hizmeti fazlasıyla özveri göstererek yapmaktadır.

Yaz ya da kış mevsimi olması fark etmeksizin her türlü hava şartı altında, tüm gönderileriniz tam vaktinde yerine ulaştırılır. Kalitesinden asla taviz vermeyen firmamız tüm bu hizmetleri piyasanın çok altında seyreden ücretler karşılığında yerine getirmektedir. Kalite asla bir tesadüf değildir. Ve Ateş kurye olarak amacımız, bütün müşterilerimize kaliteli hizmeti ulaştırmaktır. Bu nedenle aynı işi çok yüksek ya da düşük ücretler karşılığında yapan firmalara itibar etmeyiniz. Günlük, aylık ve de yıllık olarak gerçekleştireceğiniz kiralık kurye işlemi, sizin de menfaatleriniz gözetileceği bir fiyat politikası ile işleme konulmaktadır.

İstanbul kurye sektöründe pek çok kurye firması bulunmaktadır. Müşterilerimizden dileğimiz, güven vermeyen ve çok düşük ücretler karşılığı bu hizmeti sunan firmalara prim vermemesidir. Kaliteli bir hizmetin bedeli asla parayla ölçülmez. Hem sizin hem de karşılıklı iş yaptığınız kişilerin mağdur olmaması için bu hususlara önem vermeniz gereklidir. Yine aynı şekilde çok yüksek fiyatlar karşılığı kiralık kurye temini sağlayan firmalarda, hizmet konusunda güven vermemektedir. Uzun vadede önemli evrak, belge ve paketlerinizi teslim edeceğiniz kurye firmaları hakkında iyi bir araştırma yapıp ondan sonra firmaya karar verilmeli. Biz 25 yılın tecrübe ve birikimi ile bu konuda destek taleplerinize sonuna kadar destek ve yardımcı olmaya hazırız.

Kiralık Kurye Görevlisi İle Her Zaman İrtibat Kurabilir Miyim?

Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan biri de bu olmaktadır. Dilediğim zaman kurye görevlisi ile irtibat kurabilir miyim? Gönderimiz teslimat adresine ulaşıp ulaşmadığından nasıl haberdar olabilirim? Ya da gönderim kaybolur veya başına herhangi bir kötü şey gelir mi? Müşterilerimiz tarafından sıkça sorulan ve bazen kafa kurcalayan bu şekildeki sorular için tek bir cevabımız bulunmaktadır. Elbette, dilediğiniz zaman gönderinizi teslim ettiğiniz kurye görevlisi ile iletişime geçebilir ve gönderinizin durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çok acil durumlarda iletişim numaramız olan 0 534 879 88 04 üzerinden bizi arayarak gönderinizin durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca motor ya da arabalı tüm kurye araçlarımız GPS sistemi ile takip edilmekte ve ani değişiklikler meydana geldiğinde adres değişikliği yapabilmektesiniz. Bu sistem sayesinde gönderimi yapılan evrak, zarf ya da paketin nerede olduğunu öğrenebilmektesiniz. Aynı şekilde gönderileriniz teslimat adresine ulaştığında, tarafınıza buna dair bir bilgilendirmede yapılmakta.

Sizlerde işletmenizin işlerini kolaylaştırmak ve evrak getir götürleri ile vakit kaybetmemek için firmamızdan kiralık kurye talebinde bulunabilirsiniz. Firmanızın çalışma standartlarını yükseltmek ve personel masrafı giderlerini en aza indirmek için firmamızla irtibata geçmeniz yeterli.

İstediğim An Kiralık Moto Kurye Hizmeti Alabilir Miyim?

Ateş kurye firmasının müşterileri için sunduğu kurye hizmetinin en özel durumlarından biri de 7/24 boyunca kurye hizmeti alabilmenizdir. Resmi tatil günleri de kiralık kurye hizmeti vermeye devam ediyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına müşteri temsilcilerimiz günün her saati mobil hattımızın diğer ucunda size cevap vermektedirler. Resmi internet adresimiz olan www.ateskurye.com web adresinden de kolayca bize ulaşabilmektesiniz.

Kurumsal ya da bireysel başvuru yapacağınız zamanlarda firmamız için gün ve saatin hiçbir önemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla dilediğiniz ve istediğiniz her an kiralık kurye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden bizi arayabilir ve en uygun ücret tekliflerini firmamızdan alabilmektesiniz. Sürekli yenilenen ve genişleyen Ateş kurye ailesine katılmak için sizde geç kalmış sayılmazsınız. 0 534 879 88 04 irtibat numaramızı arayarak kiralık kurye talebinde bulunabilir ve kıymetli zamanınızı kendinize ayırabilirsiniz.

Kiralık Kurye En Profesyonel Kurye Hizmetini Sunuyoruz

Firmamız geniş çalışma kadrosu ile hem sahada hem de şirketimizde kurye hizmetini vermektedir. Personel alımı şeklimiz belirli kriterlere bağlı olup, yeterlilik göstermeyen kişiler ile çalışmama prensibini sürdürüyoruz. İstanbul içi ve yakın çevresine yönelik olan kurye hizmetimiz, tamamı işini profesyonel olarak sürdüren kişiler arasından seçilmektedir. Kaliteli ve hızlı kurye hizmetlerimiz, bu çalışma sistemi ile birlikte günden güne performansını arttırmaktadır.

Faaliyette olduğumuz ilk günden beri tüm gönderileriniz, firmamız güvencesi altında hızlı ve sorunsuz şekilde adreslerine iletilmektedir. Profesyonel kurye hizmeti almak istediğinizde tercih edilen ilk firma olmaktan gurur duyuyoruz. Yılın her günü istediğiniz saatte ulaşıp kurye talep edebileceğiniz firma olarak iddialıyız. Gönderilerinizi birer emanet gibi görüp, gerekli ihtimamı göstermek konusunda büyük özen gösteriyoruz. Çağrı merkezimize yönelik yapacağınız acil kiralık kurye talebi derhal işleme tabi tutularak deneyimli personelimiz size yönlendirilecektir. Geçmişten bu yana yaptığımız işler ile her zaman sektörün öncüsü olmayı başardık.

Kiralık Motorlu Kurye Diğer Kurye Seçenekleri Nelerdir?

Firmamız Ateş kurye, kiralık kurye türünün dışında daha pek çok kurye seçeneğine sahiptir. 7/24 kurye hizmeti veren firmamız her talep ve ihtiyaca yönelik kurye gönderimi türleri barındırmakta. Kurye kiralamak genellikle uzun vadede kurye ihtiyacı olanları tercih ettiği bir yöntem olup, günlük kurye ihtiyaçlarında da kişilerin isteklerine cevap vermektedir. Fakat acil kurye ihtiyacı doğduğunda da birçok kurye seçeneğimiz bulunmaktadır. Tüm paket, koli, zarf, evrak ve diğer değerli eşyalarınızı hızlı ve sorunsuz biçimde gönderebileceğiniz kurye seçeneklerimiz şu şekildedir:

    ● Ateş Moto Kurye Hizmeti

    ● Ateş Arabalı Kurye Hizmeti

    ● Ateş VİP Kurye Hizmeti

    ● Ateş Gece Kurye Hizmeti

    ● Ateş Express Kurye Hizmeti

    ● Ateş İlaç Kurye Hizmeti

    ● Ateş Standart Normal Kurye Hizmeti

    ● Ateş Uçak Kargo Hizmeti

    ● Ateş İstanbul Kurye Hizmeti

    ● Ateş Şehirlerarası Kurye Hizmeti

    ● Ateş Acil Kurye Hizmeti

    ● Ateş Toplu Dağıtım Kurye Hizmeti ve

    ● Ateş Kurye Kiralama Hizmeti

Sayılı kurye hizmetlerimizin hepsi İstanbul’un en hızlı ve güvenilir kurye hizmeti olarak sorunsuzca sunulmaktadır. Tüm bu ayrıcalıklı İstanbul kurye hizmetlerinden 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz an faydalanabilmektesiniz. Tek yapmanız gereken irtibat numaramız olan 0 534 879 88 04 mobil hattı aramak olacaktır. Kurye talebiniz alınır alınmaz adresinize en yakın olan şubemizden bir kurye görevlisi adresinize gelmektedir. Güvenilir ve sorunsuz kurye gönderimi gerçekleştirmek için sitemizi takip edebilir, gerçekleştirdiğimiz yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Kiralık Kurye kullanım Alanları Kısıtlı Mıdır?

Kuryeler aracılığıyla, resmi olarak taşınmasında ve bulundurulmasında sakınca olmayan her türlü materyal taşınabilmektedir. Kurye gönderiminin zaman kazanımı açısından görülen avantajı da pek çok kişiyi kurye kullanımına yönlendirmektedir. Acil olarak gönderilmesi gereken paket ve zarflar ya da zarar görmesi istenilmeyen tüm eşyalarınızı rahatlıkla kurye ekibimize teslim edebilirsiniz.

Taşıması yapılacak gönderinin türüne, ebat ve ağırlığına göre en uygun kurye seçeneği belirlenmektedir. Taşınması kolay olan hafif paketler moto kurye ile motorla taşınması mümkün olmayacak büyüklükteki paketler ise arabalı kurye ile taşınmaktadır. Gönderilerinizin hangi kurye seçeneği ve araçla taşınacak olması sizin talep ve eşyanın durumuna göre değişmektedir. Gönderinizin ne kadar sürede karşı tarafa teslim edileceğine de yine siz karar vermektesiniz. Her ihtiyaca yanıt verebilen kurye seçeneklerimiz arasından size uygun olan birini seçebilirsiniz. Teslimat süreleri değişmekte olan kurye seçeneklerimiz bulunmaktadır. Gece kurye, Express kurye, VİP kurye ve acil kurye hizmetlerimiz, taleplerinize en çabuk karşılık veren kurye seçeneklerimizdir.

Paket, koli, zarf, değerli eşya, broşür, tanıtım bildirisi, çiçek buketi ve aklınıza gelebilecek tüm değerli eşyalarınız kuryelerimiz tarafından taşınabilmektedir. Tüm bunlardan da anlaşıldığı üzere kurye kullanım alanı kesinlikle kısıtlı değildir. Dilediğiniz saatte dilediğiniz gönderi çok çabuk şekilde istediğiniz adrese güvenle teslim edilir.

Tüm Kurye Gönderilerinde Tek ve Doğru Adres

Ateş kurye firması, faaliyet gösterdiği tüm kurye seçeneklerinde ve kiralık kurye alanında tüm müşterilerimizin ilk ve tek tercihi olmaktadır. İstanbul acil kurye ve kurye kiralamada sektörün en fazla güven duyulan firması olmamız asla bir tesadüf değil. 7 gün 24 saat boyunca sorunsuz ve hızlı kurye hizmeti prensibi ile yolumuza devam etmekteyiz. Acil bir belge yetiştirmeniz gerektiğinde, fatura ödemesi yapmanız gerektiğinde ya da sevdiklerinizi ufak sürprizlerle mutlu etmek istediğinizde bir telefon kadar yakınınızdayız. Tüm çalışma arkadaşlarımız, siz müşterilerimize en güzel ve kaliteli hizmeti vermek için hazır bir şekilde beklemekte.

İstanbul’un en özel ve ayrıcalıklı kurye seçeneklerinden kısa zaman içinde faydalanmak için firmamız müşteri temsilcileriyle irtibata geçmeniz yeterli. Sadece 0 534 879 88 04 numaralı telefon hattımızı aramanız ve dilediğiniz kurye türünü belirtmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında internet üzerinden de kurye talep formu doldurabilirsiniz. Her yerden ulaşabileceğiniz mobil telefon hattımız ya da www.ateskurye.com web adresimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Öncelikli olarak İstanbul’un 39 ilçesi ve diğer tüm semtlerine kurye hizmetimiz sorunsuzca gerçekleşmektedir. Aynı zamanda İstanbul ili yakın çevresindeki il ve ilçeler içinde her türlü kurye seçeneğimiz mevcut durumdadır.

Ateş kurye firmasının sektördeki engin tecrübe ve bilgi birikiminden çok kolay bir şekilde sizlerde yararlanabilirsiniz.

Kiralık Motorlu Kurye Aboneliği

Ateş kiralık kurye ve de diğer kurye seçeneklerinden herhangi birine abone olarak kurye hizmetlerimizden çok daha kolay faydalanabilirsiniz. Böyle bir yol izlediğiniz takdirde, bir kez çalışıp memnun kaldığınız kurye görevlisi ile sürekli çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızın dönem dönem uygulamış olduğu kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Firmamız, belirli zamanlarda sürekli müşterileri için çeşitli indirim kampanyaları düzenlemektedir. İndirimli ücretler karşılığında kurye hizmeti almak için kurye aboneliği oluşturmanızda fayda görmektesiniz.

Kiralık kurye ve diğer kurye türleriyle ilgili abonelik oluşturmanız halinde, gönderileriniz çok daha hızlı şekilde adrese teslim edilmektedir. Ayrıca kurye aboneliği sonucunda firmamızdan dilediğiniz kuryeyi dilediğiniz zamanda talep edebilirsiniz. Sadece paket, koli, evraklarınızı farklı adrese göndermek amacıyla değil, ihtiyacınız olan şeyleri de adresinize getirme imkanı doğmaktadır. Günün hangi saati olursa olsun saat 18.30 dan sonra bile firmamızdan kurye talep edebilmektesiniz. Alınması gereken acil ihtiyaçlarınız için ya da gönderilmesi gereken paketleriniz için 7/24 boyunca hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Moto 7/24 Kurye Ayrıcalığı

Firmamız sadece belirli saatler içinde faaliyet göstermeyip, günün her saati müşterilerine kurye hizmetini taşımaktadır. Mesai saatleri dışında gerçekleşen kurye gönderimleri ücret olarak standart kurye gönderisine göre cüzi bir miktarda yükseklik göstermektedir. Mesai saatleri dışında kurye talebinde bulunmanız halinde bu durumu göz önünde bulundurmanız önemlidir. 7/24 boyunca faydalanabileceğiniz kiralık kurye ve diğer kurye ayrıcalıklarını yaşamak ve daha fazla bilgi edinmek için internet sitemizi takip etmeniz yeterlidir.