Vizyonumuz

Kurye
Gönderilerin yerine ulaştırılması konusunda alınacak en önemli hizmetlerden birisi kurye hizmetleridir. Bu konuda firmamız sizlere her zaman en etkili ve başarılı hizmeti sunabilmek için geniş ekibi ile çalışmalarını yıllardır sürdürmektedir. Konusunda uzman olan motorlu kurye ekibimiz ile sorunsuz bir kurye hizmeti almanız konusunda kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Ateş Kurye olarak gönderilerinizin içeriğine ve isteklerinize göre özel olarak taşınması ve belirttiğiniz şartlar ile teslim edilmesini sağlayabilmektedir. Bu konuda en profesyonel ve müşteri memnuniyetini öncelik yapan hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz.


Profesyonel Kurye Hizmetleri 
Konusunda oldukça uzman olan ekibimiz 7/24 hizmet sunan çağrı merkezimiz ile istediğiniz zaman kurye talebinde bulunmanızı sağlamaktadır. Günü her saatinde ve tatil günlerinde de nöbetçi kuryelerimizden hizmet almanız mümkündür. Şehir içerisinde ulaşım konusunda sorun yaşamayacak olan kuryelerimiz kısa sürede istenilen adrese ulaşabilmekte ve gönderinizi sorunsuz olarak teslim edebilmektedir. Oldukça önemli olan bu konularda başarılı bir hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.


Uygun Fiyatlar İle Başarılı Kurye Hizmeti 
Özellikle gönderilerinizin belirlediğiniz şartlar ile taşınması ve teslim edilmesi gibi konularda özelleştirilebilir bir hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Sizlerin acil kurye gibi talepleriniz en kısa sürede yanıtlayan firmamız bu konuda en başarılı hizmeti sunabilmektedir. Ayrıca tüm hizmetlerinde en uygun fiyatların sunulması da sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyetiniz öncelik durumuna getiren firmamızdan her zaman avantajlı hizmet alınması mümkün olmakta ve bu şekilde gönderilerinizin yerine ulaştırılmasını sağlamanız mümkün olmaktadır.

 Ateş Moto Kurye olarak sektörde 25. yılını dolduran firmamız birçok kişi ve kuruluşa kurye hizmetini başarı ile sürdürmektedir. İhtiyaç halinde bir telofanla acil kuryemiz yarım saatte kapınızda...