Çengelköy Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz Çengelköy Kurye

Çengelköy Kurye

Çengelköy Kurye

Anadolu yakasının en nadide semtlerinden biri olan Üsküdar ilçesine bağlı Çengelköy’de hızlı kurye ihtiyacınızı biz karşılıyoruz. Çengelköy kurye, İstanbul’un dört bir tarafında sunmuş olduğu kurye hizmetlerini bu nezih semtte sürdürmeye devam ediyor. 7/24 boyunca her türlü kurye hizmetini firmamızı arayarak talep edebilirsiniz.

Ateş kurye bünyesinde bulunan firmamız, siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için profesyonel ekibiyle birlikte her zaman bir telefon kadar yakınınızda. Acil olarak bir paket, evrak, koli ya da değerli eşyalarınızı göndermeniz gerektiğinde en büyük destekçiniz ve yardımcınızız. Günün her saati 0 534 879 88 04 numaralı mobil hattımızı arayarak veya info@ateskurye.com adresine e-mail göndererek bize ulaşabilmektesiniz. Semt içi, İstanbul’un herhangi bir noktası ya da şehirlerarası gönderileriniz en hızlı ve güvenli biçimde adreslerine teslim edilmektedir.

Çengelköy Moto Kurye

Kalite asla bir tesadüf değildir. Çengelköy moto kurye olarak uzun yıllardır kurye sektöründe yer almaktayız. Yıllar içinde hızlı ve güvenli kurye alanında edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübeleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Kurye kullanımının çok rağbet gördüğü son yıllarda ve özellikle içinde bulunduğumuz şu dönemde, sizde Çengelköy kurye avantajlarından faydalanabilirsiniz.

    ● Çengelköy kurye ile çalışmanız halinde gönderileriniz asla gecikmeye uğramaz. Size söz verdiğimiz gibi tam vaktinde verilen adrese teslim edilir.

    ● Firmamız dönem dönem çeşitli kampanya ve indirimler gerçekleşmektedir. Firmamıza abone olmanız halinde bu kampanya ve indirimler hakkında bilgilendirilmektesiniz.

    ● Kurye ile çalışmanız halinde gönderileriniz diğer taşıma yöntemlerine nazaran çok daha hızlı bir sürede karşı adrese ulaştırılır. Kargo ve benzeri taşıma yöntemleri, bazen günlerce paket ve kolilerinizi araçta bekletip mağdur olmanıza neden olmaktadır. Çengelköy kurye taşımacılığında asla böyle bir durum yaşanmaz.

    ● Değerli eşya ve özel evraklarınızı içiniz rahat bir şekilde firmamıza ve kurye görevlilerimize emanet edebilirsiniz.

   ● Tüm gönderileriniz, henüz sizden teslim alınırken tarafımızdan oluşturulan ve karşılıklı olarak imzalanan bir sözleşme ile garanti altına alınmaktadır. Bizden kaynaklı olarak herhangi bir hasara uğramaları durumunda tüm zararı tazmin etmeyi kabul ediyoruz.

   ● Hayatı kaçırmayın. Siz evinizde, ofisinizde kahvenizi yudumlarken gönderilmesi gereken zarf veya paketleri sizin adınıza biz götürüyoruz. Böylece hem şehrin trafiğinden hem de stresten uzak biçimde gönderileriniz hızlı ve sorunsuz bir halde iletilmektedir.

Çengelköy Acil Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Çengelköy kuryenin her kesimden müşterimizin taleplerine uygun olan pek çok kurye gönderim türü bulunmaktadır. Her ihtiyaca ve bütçeye uygun olan onlarca kurye seçeneğimizin yanı sıra, acil durumlar için devreye giren size özel kurye hizmetlerimiz de mevcuttur. Standart moto kurye hizmetlerimizden farklı olarak bu kurye türleri çok daha süratli bir şekilde gönderileri karşı adrese teslim etmektedirler.

Çengelköy Express kurye, Çengelköy Vip kurye olarak adlandırılan bu kurye türleri, ücret bakımından standart kuryelere göre farklılık göstermektedir. Bunun altında yatan neden ise, bu kuryeler talep edildiğinde görevlilerimiz ellerinde bulunan tüm işleri bırakarak sadece size özel olarak dağıtıma çıkmaktadır. Kurye görevlisi sadece sizin gönderinize ve gönderi adresinize odaklanarak, teslimat yapılana dek farklı bir gönderi adresine uğramazlar. Çengelköy kuryenin size özel olarak sunduğu bu acil kurye hizmetleriniz teslimat süreleri ise şöyle olmaktadır:

    ● Çengelköy Express Kurye Teslimat Süresi: Gönderileriniz en uzak mesafeye 60 ve 120 dakika içerisinde teslim edilir.

    ● Çengelköy Vip Kurye Teslimat Süresi        : Gönderileriniz 30 ve 60 dakika arasında teslim edilmektedir.

Çengelköy acil kurye hizmetleri ve diğer kurye hizmetlerimizden günün her saati faydalanabileceğinizi unutmayın. İletişim numaramız olan 0 534 879 88 04 mobil hattımız, gün ve gece boyunca talep ve isteklerinizi almaktadır. Ve yarım saat bile geçmeden ihtiyacınız olan kuryeyi vermiş olduğunuz adrese yönlendirmektedir.

Kurye Gönderisi Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 Gönderileriniz tam istediğiniz vakitte ve doğru adrese ulaştırılması için kurye ile gönderim yaparken bazı hususlara özen göstermeniz gerekmektedir. Bu hususlara kısaca değinmek gerekirse;

     ● Gönderilecek zarf ya da paketin üzerine teslimat adresi tam ve doğru olarak yazılmalıdır.

     ● Kurye görevlisi adresinize gelmeden önce, paketiniz gönderime hazır duruma getirilmelidir.

     ● Kurye talebinde bulunurken, hangi gönderi türünü kullanacağınıza karar vermiş olup, müşteri temsilcimize bu yönde bilgi vermelisiniz.

     ● En hızlı ve sorunsuz kurye rahatlığı yaşamanız için Çengelköy Kurye ile çalışmanız menfaatinize olacaktır.