Yenibosna Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz Yenibosna Kurye

Yenibosna Kurye

Yenibosna Kurye

 

Uzun yıllardır kurye sektöründe hizmet veren Ateş Kurye, İstanbul’un en geniş ulaşım ve hizmet ağına sahip olan firmadır. Şehrin her noktasında yer alan şubelerimiz arasında Bahçelievler ilçesi sınırları içinde bulunan Yenibosna Kuryede bulunmaktadır. Her zaman en hızlı ve en sorunsuz kurye hizmetlerini sunmakla beraber Yenibosna sakinlerinin de hızlı kurye avantajından faydalanmasını sağlamaktayız.

İstanbul Avrupa yakasında yer alan Yenibosna semti, şehrin batı kesimine açılan tüm yolların kesiştiği bir nokta olmasıyla önem taşır. Özellikle son yıllarda bu bölgede artış gösteren tekstil sanayii ve diğer iş kolları, Yenibosna kurye ihtiyacını yükseltmiştir. Firmamız faaliyetleri arasında yer alan moto kurye, acil kurye, arabalı kurye ve özellikle işyerleri için büyük önem taşıyan Express kurye hizmetlerimiz semtin kurye ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her talep ve ihtiyaca yönelik kurye seçeneklerimizin olduğu firmamıza 0 534 879 88 04 numaralı mobil hattımız aracılığıyla 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yenibosna Hızlı Kurye Hizmeti

Genel anlamda tüm müşterilerin kuryelerden ilk beklentisi yeterince hızlı olmaları ve gönderilerin tam vaktinde teslim edilmesidir. Kurulduğumuz ilk günden bu yana daima müşterilerimizin menfaatlerini gözetmekte ve buna göre bir çalışma politikası yürütmekteyiz. Bu nedenle iddia ediyoruz ki İstanbul’da en hızlı ve sorunsuz kurye hizmetini Yenibosna kurye olarak biz vermekteyiz.

Sektörün en köklü firmasıyız ve İstanbul’un 39 ilçesi ve tüm semtlerine kurye hizmeti vermekteyiz. Şehrin bir ucundan diğer ucuna olan en uzak mesafeyi standart – normal moto kurye hizmeti ile en geç 180 dakikada kat etmekteyiz. Bu süre yol ve hava şartları göz önünde bulundurularak azami varış süresi olarak belirlenmiştir. Hızlı kurye seçeneklerimiz olan Vip kurye, Express kurye ve Acil kurye türlerinde ise bu süre en uzak mesafede 60 dakikaya kadar düşmektedir. Yenibosna mahallesi çevresinde bulunan yakın ilçe ve semtlere çok daha kısa bir zaman dilimi içerisinde gönderileriniz teslim edilmektedir. Firmamızdan kurye talebinde bulunacağınız zaman bu süre farklarına göre bir kurye türü seçmeniz yararınıza olacaktır.

Yenibosna Kurye Seçeneklerimiz Nelerdir?

Ateş kurye bünyesinde hizmet vermekte olan Yenibosna Kuryede, hemen her türlü ihtiyaç ve talebe uygun kurye seçenekleri bulunmaktadır. Kurye seçeneklerimizden birisi, mutlaka sizin taleplerinize cevap verecek niteliklere sahiptir. Moto kurye ve Arabalı kurye olarak iki tür ulaşım aracı ile kurye hizmetine devam ediyoruz. Moto kurye genellikle motorla taşınabilecek hafiflik ve ebatta olan paket, zarf ve evraklar için kullanılmaktadır, Çok daha büyük ebattaki motorla taşınamayacak koliler ya da değerli eşyalarınız ise Yenibosna arabalı kurye ile yerine ulaştırılmaktadır. Kurye talebinde bulunurken gönderinizin türünü belirtmeniz bu açıdan önemli olmaktadır. Yenibosna kuryenin sizlere özel olarak sunmaya devam ettiği kurye hizmetleri şu şekildedir:

    ● Yenibosna Moto Kurye Hizmeti

    ● Yenibosna Arabalı Kurye Hizmeti

    ● Yenibosna Express Kurye Hizmeti

    ● Yenibosna Acil Kurye Hizmeti

    ● Yenibosna Vip Kurye Hizmeti

    ● Yenibosna Gece Kurye Hizmeti

    ● Yenibosna İlaç Kurye Hizmeti

    ● Yenibosna Uçak Kargo Hizmeti

    ● Yenibosna 7/24 Kurye Hizmeti ve

    ● Yenibosna Şehirlerarası Kurye Hizmeti

    ● Yenibosna Gümrük Kurye Hizmeti

    ● Yenibosna Kiralık Kurye Hizmeti

    ● Yenibosna Toplu Dağıtım Kurye Hizmeti

Tüm bu ayrıcalıklı kurye hizmetlerimize resmi tatil günleri dahil olmak üzere günün her saati, kurye talebi ile başvurabilirsiniz. 7/24 buyunca aktif olarak faaliyette olan firmamıza 0 534 879 88 04 irtibat numarasından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda info@ateskurye.com üzerinden e-mail yolu ile de kurye taleplerinizi iletebilmektesiniz.

7/24 Güvenilir ve Acil Kurye Avantajı

Yenibosna kurye, daima zamanınızı size kazandırabilmek için dur durak demeden çalışmaya devam eder. Mesai saatleri dışında 18.30’ dan sonrada acil bir ihtiyacınız olduğunda ya da gönderi yapmanız gerektiğinde rahatlıkla bizi arayabilirsiniz. Her biri işinin uzmanı olan deneyimli kurye görevlilerimiz ivedilikle adresinize gelerek, talebinize karşılık vermektedir.

Gün içinde, iş merkezlerinin ve de trafik yoğunluğunun fazla olduğu Yıldırım Beyazıd, Fatih, Dereyolu Mithatpaşa ve Sanayi caddelerinde sıklıkla kurye ihtiyacı görülmektedir. Acil olarak yetişmesi gereken evraklar, imzalanması gereken belgeler ve banka işlemleri kuryelerimiz tarafından kısa sürede tamamlanmaktadır. Yenibosna kuryenin sunmuş olduğu hızlı kurye seçenekleri ve çok daha fazla bilgi edinmek için internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Kurye ücretlendirmeleri için ise firmamızı arayıp, müşteri hizmetleri temsilcimizle görüşmeniz yeterli olmaktadır.