Guneşli Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz Guneşli Kurye

Guneşli Kurye

Guneşli Kurye

Kuryeler uzun zamandır var olmalarına rağmen özellikle son birkaç yılda sıkça adından söz ettirip, kullanılmaya başlanmıştır. Her türlü koli, paket, evrak ve değerli eşyaların gönderilebildiği kurye taşımacılığı, günden güne kendini geliştiren bir sektördür. Güneşli kurye, Güneşli semtinde yaşayan sakinlerin kurye ihtiyacını en hızlı ve sorunsuz biçimde çözümlemektedir. Bir yere gönderi yapmanız gerektiğinde ya da acil bir ihtiyacınız olduğunda 7/24 boyunca bizden yardım ve destek alabilirsiniz.

Güneşli, Bağcılar ilçesine bağlı bir semt olup, birçok plaza ve kurumsal çağrı merkezlerinin bulunduğu nezih bir yerleşim bölgesidir. Bu nedenle gün içinde çok fazla sayıda evrak ve belge gönderilmesi gerekmektedir. Güneşli moto kuryeler bu görevi sizler için çok kısa bir sürede halletmektedir. Güneşli kurye, birçok kurye seçeneğini bünyesinde barındırmakta olup, her ihtiyaç ve talebe uygundur.

Güneşli Kurye Hizmetleri

Güneşli kurye, 25 yıl gibi uzun bir zamandır kurye sektöründe tam hızla faaliyet göstermektedir. Ve dolu dolu geçen bu yıllar içerisinde sürekli kendini yenilemiş ve geliştirmiştir. Zamanla değişen bireysel ve kurumsal kurye ihtiyaçlarını göz önüne alarak pek çok kurye hizmetini birarada sunmaya başladık. Bu süreçte edindiğimiz tecrübeleri pekiştirip vermiş olduğumuz çeşitli Güneşli hızlı kurye hizmetleri şöyle olmaktadır:

    ● Güneşli Moto Kurye Hizmeti

    ● Güneşli Standart- Normal Kurye Hizmeti

    ● Güneşli Arabalı Kurye Hizmeti

    ● Güneşli Acil Kurye Hizmeti

    ● Güneşli Express Kurye Hizmeti

    ● Güneşli Vip Kurye Hizmeti

    ● Güneşli Gece Kurye Hizmeti

    ● Güneşli İlaç Kurye Hizmeti

    ● Güneşli Toplu Dağıtım Kurye Hizmeti

    ● Güneşli Gümrük Kurye Hizmeti

    ● Güneşli Kiralık Kurye Hizmeti

    ● Güneşli Uçak Kargo Hizmeti

    ● Güneşli Şehirlerarası Kurye Hizmeti

Yukarıda sayılı olan tüm kurye hizmetlerimiz, 7/24 boyunca faaliyet göstermektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde de Güneşli hızlı kurye hizmeti sunmaya devam ediyoruz.  Günün her saati ulaşabileceğiniz 0 534 879 88 04 numaralı irtibat hattımızı arayıp, kurye talebinde bulunabilirsiniz. Güneşli moto kurye talebiniz hemen işleme alınacak ve hemen bir kurye görevlisi adresinize yönlendirilecektir. İstanbul’un en hızlı ve güvenilir kurye firması aracılığıyla tüm gönderileriniz sorunsuz ve acil olarak yeni adreslerine teslim edilmektedir.

Güneşli Motorlu Kurye

Ateş Kurye firmasına bağlı olarak kurye hizmeti sunan Güneşli acil kurye, uzun yıllardır müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda çalışmaktadır. İhtiyaçlara göre şekillenen Güneşli moto kurye ve Güneşli arabalı kurye, gönderilerinize çok kısa bir sürede teslimat garantisi vermektedir. Motorla taşınabilecek ebat ve ağırlıktaki gönderileriniz için Güneşli moto kurye hizmetini sunuyoruz. Müşterilerimizin daha büyük gönderileri için ise, geniş ve korunaklı son model araçlarımızla Güneşli arabalı kurye hizmeti de ayrı bir seçeneğimizdir.

Güneşli moto kurye sayesinde evrak, koli ya da paketlerinizin çok kısa sürede taşıması yapılmaktadır. Diğer taşıma yöntemlerine nazaran çok daha güvenli olan kurye taşımacılığı aynı zamanda bütçenizi de sarsmaz. Kargo ve diğer taşıma türleri, bu hizmet için yüksek rakamlar talep etmektedir. Güneşli kurye ise cebinizin dostudur ve çok makul ücretler karşılığında bu görevi yerine getirmektedir.

Güneşli Hızlı ve Acil Kurye

Güneşli kurye ile artık uzak mesafeler bile çok yakın. İstanbul’un 39 ilçesine ve tüm semtlerine yapacağınız tüm gönderiler, kurye türüne göre en fazla 180 dakika içinde ulaşmaktadır. Güneşli standart kurye için geçerli olan bu süre, Güneşli Vip kurye ile 30 dakikaya kadar inmektedir. İstanbul içinde bir noktadan bir başka noktaya en uzun mesafeye saatler içinde teslim edilir. Aynı zamanda Güneşli şehirlerarası kurye hizmeti ile de yakın il ve ilçelere kurye gönderimi sağlanmaktadır.

Güneşli Uçak Kargo Ayrıcalığı

Güneşli kuryenin müşterilerine sunduğu en özel kurye hizmetlerinden olan Güneşli uçak kargo, diğer kurye seçenekleri gibi 7/24 süresince geçerlidir. Güneşli uçak kargo hizmeti sayesinde havaalanına gelen kargo ürünlerinize saatler içinde ulaşabilmektesiniz.  Uçak kargo ile gelen gönderiler, yeri geldiğinde günlerce havaalanında bekletilmektedir. Bu durum sizlerin günlerce bekleyip mağdur olmanıza yol açmaktadır. Firmamızı arayıp Güneşli uçak kargo talebinde bulunmanız halinde kurye görevlilerimiz hızlı bir şekilde havaalanına giderek, sizin adınıza paketinizi alır. Ve hiç zaman geçirmeden adresinize teslimatını sağlar. Havaalanı trafiğine girmeden ve zaman kaybetmeden gönderilerinize ulaşmak için ihtiyaç durumunda 0 534 879 88 04 mobil hattımızı arayabilirsiniz.