İstinye Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz İstinye Kurye

İstinye Kurye

İstinye Kurye

Sarıyer ilçesine bağlı ve Avrupa yakasının en nezih semtlerinden biri olan İstinye’de, acil durumlarda kurye arayışına girmenize gerek yok. İstinye kurye, yıllardan beri süregelen kaliteli ve güvenilir kurye hizmetini bu semtimizde de sürdürmektedir. İstinye moto kurye, İstinye arabalı kurye ve daha pek çok kurye seçeneğimiz ile 7/24 boyunca kurye taleplerinize karşılık veriyoruz.

İstinye hızlı kurye, 25 yılı aşkın bir süredir tüm İstanbul halkına en hızlı ve güvenli kurye hizmetini sunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtleri ile birlikte yakın il ve ilçelere de kurye gönderimiz yapabilir, alabilirsiniz. İstinye hızlı motorlu kurye ile artık günlerce evrak, paket ve diğer gönderileri beklemeye son verdik. Tüm gönderileriniz, şehrin en uzak mesafesindeki adrese bile saatler içinde ulaşıp teslim edilmektedir. Bir telefon kadar yakınınızda olan İstinye kurye ile uzakları yakın hale getiriyor ve zamanınızı size geri kazandırıyoruz.

İstinye Moto Kurye

İstinye kurye firması olarak, gönderilerinizin kısa sürede teslimi için siz kıymetli müşterilerimize birçok hızlı kurye seçeneği sunmaktayız. İstinye motorlu kurye hizmetimiz, kendi içinde de pek çok seçenek barındırmakta olan hızlı kurye seçeneğidir. İstanbul içinde en uzak noktaya İstinye standart kurye ile en geç 180 dakika içerisinde teslimatınızı gerçekleştiriyoruz. Bu süre Sarıyer yakın çevresi için yarım saate kadar inebilmektedir.

Her türlü belge, önemli evrak, koli, paket, değerli eşya ve diğer tüm gönderileriniz İstinye kurye ile çok kısa sürede karşı adrese iletilmektedir. İstinye motorlu kuryeler ile taşıması yapılacak her gönderi bizim için değerlidir ve her biri firmamız güvencesi ile taşınmaktadır. Acil kurye ihtiyacınız olduğunda günün hangi saati olursa olsun bizi arayabilir ve İstinye acil kurye talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için 0 534 879 88 04 mobil iletişim hattımızı arayabilir ya da info@ateskurye.com adresine e-mail göndererek kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. Daima görev başında olan firmamız müşteri temsilcileri talebinizi işleme alır almaz İstinye hızlı kurye görevlilerinden birini adresinize yönlendirecektir.

En Hızlı ve Güvenilir Kurye

Son yıllarda kurye sektöründe oldukça fazla bir hareketlenme görülmüş ve bunun sonucunda pek çok kurye firması sahaya girmiş durumdadır. Özellikle pandemi döneminde kurye ihtiyacı gözle görülür biçimde çoğaldı. Kuryeler aracılığıyla pek çok önemli evrak ve değerli eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Bu nedenle güvenilir bir kurye firması ile çalışmak çok büyük önem taşımaktadır. Referansları olmayan ve sektörde kendini tanıtamamış kurye şirketlerine itibar etmeyiniz. İstinye kurye, uzun yıllar boyunca bu alanda birçok hizmet vermiş ve güçlü referansları bulunan köklü bir firmadır. Gönül rahatlığıyla İstinye moto kurye ve İstinye arabalı kurye çalışanlarına tüm gönderilerinizi emanet edebilirsiniz.

İstinye Kiralık Kurye

İstinye kurye ile her türlü gönderinizi bir adresten bir başka adrese gönderebilir ya da acil bir ihtiyacınızı temin amacıyla talepte bulunabilirsiniz. Firmamız İstinye moto kurye, bireysel müşterilerine olduğu kadar kurumsal müşterilerine de hizmet sunmaktadır. Genellikle şirket ve işletmelerin sık sık başvurduğu ve talepte bulunduğu İstinye hızlı kurye seçeneklerinden biri İstinye kiralık kurye hizmetidir.

İstinye kiralık kurye ile haftalık, aylık ve senelik olarak motorlu kurye kiralanabilmektedir. Firmamızdan kiralanan kurye görevlisi ve aracının tüm mali sorumluluğu bizim üzerimizde olup, karşı tarafa bir yükümlülük getirmemektedir. Kurye görevlisiniz sigorta, yemek masrafları ile kurye aracının yakıt masrafları da firmamız İstinye kuryeye ait olmaktadır. İşletmeniz ya da şirketiniz için kiralık kuryeye ihtiyacınız olduğunda 0 534 879 88 04 irtibat numaramızı arayıp, İstinye kiralık kurye talebini bize bildirmeniz yeterli olmaktadır. Talebinizin hemen ardından, hiç vakit kaybetmeden İstinye kiralık kurye işleminiz gerçekleştirilmektedir.

İstinye Kurye İle Neler Gönderilebilir?

7/24 boyunca acil bir ihtiyacınız doğduğunda İstinye kuryenin sunduğu kurye seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Mesai saatleri dışında ve resmi tatil olan günlerde de tüm ekibimizle birlikte İstinye motorlu kurye hizmeti sunmaya devem ediyoruz.

İstinye hızlı kurye ile yasalar tarafından taşınması ve bulundurulmasında sakınca olmayan her türlü gönderinin taşımasını yapıyoruz. Çeşitli belgeler, kimlik, önemli evrak, koli, paket, çiçek buketi, ilaç, altın, para kasası, pırlanta ve elmas gibi değerli eşyalarda kuryelerimiz tarafından taşınmaktadır. Önerimiz kurye talebinde bulunurken gönderi türünü ve ebatını belirtmenizdir. Böylelikle gönderinizin büyüklüğüne göre size İstinye moto kurye ya da İstinye arabalı kurye görevlimizi yönlendirmekteyiz.