Ataşehir Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye 

Günlük hayatın koşturma ve kargaşası içinde hayatı kolaylaştıran etkenlerden en önemlisi şüphesiz kuryeler. Hemen her sokakta ve caddede karşılaşılan moto kuryeler özellikle salgın olayından sonra hayatımızdaki önemini iyice arttırdı. Ataşehir Kurye, tüm paket ya da belge gönderilerinizde en büyük destekçiniz olmaktadır.

Uzun zaman önce kurye sektöründe faaliyet göstermeye başlamış olan firmamız, bir Ateş Kurye yan kuruluşudur. Ataşehir Kurye, 25 yılın tecrübesi ile kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını Ataşehir ve İstanbul’un tüm bölgelerinde sürdürmektedir. Özellikle evrakların bir yerden başka bir yere taşınması ile firma ve şirketler sıkça tercih etmektedirler. Bunun yanı sıra Ataşehir Motor Kurye ile tüm koli, paket, değerli eşya, dosya ve faturalarda taşınmaktadır. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu bir diğer özel hizmet ise motorla taşınamayacak ebattaki eşyalar için Ataşehir Arabalı kurye hizmetidir.

Ataşehir Kuryenin sunmuş olduğu hızlı, ekonomik ve güvenilir kurye hizmetinden yararlanmak için 0 212 210 88 04 ve 0 216 316 88 04 numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Kurye talebiniz firmamıza ulaşır ulaşmaz, en yakın şubemizdeki görevli adresinize yönlendirilecektir.

 

Ataşehir Moto Kurye Hangi Kurye Seçeneklerini Sunmaktadır?

 

Ataşehir Kurye firmamız bünyesinde, her kesimden müşteriye ve her ihtiyacı karşılamaya uygun kurye seçenekleri bulunmaktadır. Yıllardır süregelen kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermeden güvenilir hizmetin ilk ve doğru adresi olmayı sürdürmekteyiz. Bu değişmeyen çizgimizden dolayı müşteri odaklı prensibimizle birçok kurye hizmetini sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için vermiş olduğumuz kurye türleri şunlar olmaktadır:

 1.      Ataşehir Moto Kurye Hizmeti
 2.      Ataşehir Arabalı Kurye Hizmeti
 3.      Ataşehir VİP Kurye Hizmeti
 4.      Ataşehir Express Kurye Hizmeti
 5.      Ataşehir Gece Kurye Hizmeti
 6.      Ataşehir İlaç Kurye Hizmeti
 7.      Ataşehir Normal Kurye Hizmeti
 8.      Ataşehir Uçak Kargo Hizmeti
 9.      Ataşehir Şehirlerarası Kurye Hizmeti
 10.      Ataşehir Acil Kurye Hizmeti
 11.      7/24 Ataşehir Kurye Hizmeti
 12.      Ataşehir e-ticaret Kurye Hizmeti

Tüm bu Ataşehir Gece Kurye hizmetlerine 0 216 316 88 04 ve 0 212 210 88 04 sabit hatlı iletişim numaraları ulaşabilmektesiniz. Talebiniz doğrultusunda Ataşehir içinde tüm Anadolu ve Avrupa yakasına ya da şehir dışına gönderileriniz ulaştırılmaktadır. Resmi tatil günleri de dahil olmak üzere günün her saati 7/24 boyunca kurye Ataşehir hizmetinden faydalanabilmektesiniz. Gecenin hangi saati olursa olsun firmamızdan destek talebinde bulunabilir ve sorununuzun çözümüne ulaşabilirsiniz.

 

Ataşehir Acil Kurye Arayışına Son Verdik

 

Gün ya da gecenin herhangi bir vaktinde acil bir ihtiyacınız mı ortaya çıktı? İşyerine yetişmesi gereken bir evrak evde mi kaldı? Ya da ilacınız mı bitti? Bu gibi durumlar Ataşehir Acil Kurye firması sayesinde artık bir sorun olmaktan çıktı. Kurye Ataşehir, firma bünyesinde barındırmış olduğu Ataşehir Acil kurye, Ataşehir Express kurye, Ataşehir VİP kurye hizmetleriyle bu sorununuzu gidermektir.

7/24 boyunca ulaşabileceğiniz 0 212 210 88 04 ve 0 216 316 88 04 iletişim numaralarını arayarak, acil kurye ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Firmamıza gelen talebinizin hemen ardından en kısa zaman içinde kurye görevlilerimiz adresinize gelmektedir.

 

Ataşehir Vip Kurye Seçimi ve Gönderiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Uzun zamandır küçük ve orta ölçekli işletmelerin sıkça kullandığı kurye işlemi portföyünü genişletmiş durumda. Kurumsal tercihin yanı sıra bireysel olarak da insanların hayatının vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Fakat her şeyde olduğu gibi kurye seçiminde de dikkat edilmesi gereken kimi durumlar var. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan kurye gönderimlerinde önemsenmesi ve dikkat gösterilmesi gereken hususlar şu şekildedir:

    ● Kurye ile gönderi yapılması tercih edildiğinde mutlaka Kurye firmasının güvenilirliği ve referansları kontrol edilmelidir. Ataşehir Vip Motorlu Kurye firması, yıllardır süregelen sektör tecrübesi ve referansları ile bu konuda güvenebileceğiniz tek firmadır.

    ● Söz konusu gönderi şayet evrak ya da belge ise içine konulacağı zarfın düzgün ve açılmayacak bir şekilde kapatılması gerekir. Aynı zamanda teslimat adresi bu zarf üzerine eksiksiz ve doğru biçimde yazılmalıdır.

    ● Gönderinizin bir an önce karşı tarafa ulaştırılması için kurye görevlisi gelmeden önce mutlaka gönderime hazır duruma getirilmelidir.

    ● Kurye Ataşehir ile irtibata geçildiği takdirde hangi kurye türünün tercih edildiği belirtilmelidir. Ataşehir Express kurye, Ataşehir VİP kurye, Gece kurye seçenekleri farklı ücrete tabi bulunmasından dolayı bu ayrıntı unutulmamalıdır.

 Ataşehir Vip Kurye olarak, 25 yıldır siz müşterilerimize en güvenilir kurye hizmetini yüksek kalite anlayışı ve ivedilik içinde sunmaktayız. Tüm bu detaylara kurye gönderimi yapmadan önce dikkat etmeniz firmamız tarafından önerilmektedir. Kayışdağı Kurye, Mustafa Kemal Mahallesi kurye ihtiyaçlarınızda 0 212 210 88 04 ve 0 216 316 88 04 numaralı hatları aramanız yeterli olmaktadır.

 

Ataşehir Hızlı Kuryem Gecikir Mi?

 

İstanbul’un en köklü firmalarından olan Ataşehir Hızlı Moto Kurye firması ile hiçbir gönderinizde gecikme yaşanmaz. Faaliyette olduğumuz günden bu yana amacımız olan en hızlı kurye olmanın gururunu yaşamaktayız. Tüm gönderilerinizin tam istediğiniz sürede karşı tarafa teslim edileceğinin garantisini veriyoruz.

Sizlere sunmuş olduğumuz pek çok kurye seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekler müşterilerimizin o anki ihtiyaç ve taleplerine göre farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar gönderi süresini ve Ataşehir arabalı kurye, Ataşehir motorlu kurye gibi gönderi türlerinden dolayı oluşmaktadır. Kurye gönderimi seçeneklerine göre ortalama teslimat süreleri aşağıdaki gibi olmaktadır:

     Express Kurye Gönderileri: 60 ve 120 dakika arasında teslim edilmektedir.

     VİP Kurye Gönderileri        : 30 ve 60 dakika arasında teslim edilmektedir.

     Standart – Normal Kurye  : 120 ve 180 dakika arasında teslim edilmektedir.

Ataşehir moto kurye hizmetimiz ve diğer size özel sunduğumuz kurye hizmetlerimizden sizde kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Bunun için irtibat numaralarımızdan bizi arayabilir veya www.ateskurye.com web adresimiz aracılığıyla firmamıza ulaşabilmektesiniz.

 

Ataşehir Acil Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye Hizmet Noktalarımız

 

Kurye firmamız çok geniş bir ulaşım ve hizmet ağına sahiptir. Şehir içi ve şehirlerarası tüm kurye ihtiyaçlarınıza bir telefon kadar yakınız. Firmamız İstanbul’un 39 ilçesi ve de 789 mahallesinde 7 gün 24 saat boyunca kurye hizmetini sunmaktadır. İstanbul’un her ilçe ve semtinde bulunan bu hizmetimiz Ataşehir ilçesinin şu mahallelerinde hizmet vermektedir:

    ● Aşık Veysel Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Atatürk Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Barbaros Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Esat Paşa Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Ferhat Paşa Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Fetih Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● İçerenköy Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● İnönü Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Kayışdağı Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Küçükbakkalköy Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Mevlana Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Mimar Sinan Mahallesi Kurye hizmeti

    ● Mustafa Kemal Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Örnek Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Yeni Çamlıca Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Yeni Sahra Mahallesi Kurye Hizmeti

    ● Yeni Şehir Mahallesi Kurye Hizmeti

Tüm bu hizmetlerimizden Ataşehir Şehirlerarası Kurye kalitesi ve güvencesiyle 7/24 boyunca faydalanabilmektesiniz.

 

Ataşehir 7/ 24 Motor Kurye Hizmeti

 

Firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak çalışma hayatına devam etmektedir. Ataşehir Gece kurye, Ataşehir Express kurye ve Ataşehir VİP kurye gibi özel hizmetlerimiz 7/24 boyunca sürmektedir. İrtibat numaralarımız olan 0 212 210 88 04 ve 0 216 316 88 04 ten dilediğiniz saatte arayarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Yıllardır kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız.