Avcılar Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz Avcılar Kurye

Avcılar Kurye

Avcılar Kurye

Avcılar Kurye Hizmeti

 

Avcılar Kurye İstanbul Avrupa yakasında bulunan Avcılar ilçesinde bulunan Avcılar Kurye, tüm kurye hizmetleri ile 7/24 hizmet vermektedir. Geniş bir ulaşım ve dağıtım ağı ile İstanbul’un tüm bölgelerine güvenilir ve de hızlı kurye hizmeti götürüyoruz. Kurye sektörünün uzun yıllardır öncü firması olan Ateş Kurye kalitesinin ayrıcalığından sizde rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Taşınması gereken tüm evrak, koli, paket, fatura, çiçek ve diğer pek çok gönderiniz çok kısa süre içinde karşı tarafa teslim edilmektedir. Paketlerinizin ebat ve ağırlığına göre Avcılar moto kurye ve Avcılar arabalı kurye hizmetlerinden size uygun olanını tercih edebilmektesiniz. Motorlu kuryelerin taşıyamayacağı eşyalarınız olduğunda bunu belirtmeniz ile sizin için arabalı kuryemizi yönlendirmekteyiz.

 

Avcılar Moto Kurye Nasıl Temin Edebilirsiniz?

 

Avcılar Moto Kurye firması her zaman müşteri odaklı bir çalışma şeklini prensip edinmiştir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde yaşayan müşterilerimize hitap edebilmek için tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız. 7/24 kurye imkanı sağlayan firmamıza günün her saati ulaşıp, kurye temin etmeniz mümkündür.

Bir adrese gönderilmesi gereken paket ya da matbu bir belgeniz olduğunda Avcılar Şehirlerarası Kurye en büyük destekçiniz olmaktadır. Kurye ihtiyacı doğduğunda hem Avrupa hem de Anadolu yakasında bulunan irtibat numaralarımızı aramanız yeterli. 0 212 210 88 04 ile 0 216 316 88 04 numaralı sabit telefon hatlarından sürekli olarak bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız Avcılar Kuryeye ait olan www.ateskurye.com isimli resmi web sitemiz aracılığı ile de talebinizi iletebilmektesiniz. Web sitemizde bulunan kurye talep formunu doldurmanız bunun için yeterli olmaktadır.

Firmamıza iletilmiş olan kurye talebinin hemen ardından adresinize en yakın şubemizdeki kurye görevlimiz tarafınıza yönlendirilmektedir. Avcılar ve yakın semtlerden arayan müşterilerimiz ortalama 20 dakika içinde kurye görevlimizi karşısında bulacaktır.

Tek bir kereliğe mahsus olmayarak sürekli kurye talebinde bulunacak olan kurumsal ve bireysel müşterilerimize abonelik kolaylığı sunulmaktadır. Bu şekilde, tüm kurye türlerinde daha uygun bir ücret karşılığında kurye hizmeti alabilmektedirler.

 

Avcılar Motorlu Kurye Hangi Kurye Hizmetlerimizden Faydalanabilmektesiniz?

 

İstanbul’un güzide ilçesi Avcılar’da yıllardır kurye alanında en kaliteli ve hızlı hizmetin yanı sıra en güvenli kurye hizmetini de sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz bu kurye hizmetleri arasında her çeşit ihtiyaca göre kurye seçenekleri vardır. Bu kurye seçeneklerinden bir tanesi mutlaka size ve ihtiyaçlarınıza hitap edecektir. Aşağıda maddeler halinde sayılı kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 1.     ● Avcılar Motorlu Kurye Hizmeti
 2.     ● Avcılar Arabalı Kurye Hizmeti
 3.     ● Avcılar Express Kurye Hizmeti
 4.     ● Avcılar VİP Kurye Hizmeti
 5.     ● Avcılar Gece Kurye Hizmeti
 6.     ● Avcılar İlaç Kurye Hizmeti
 7.     ● Avcılar Standart Normal Kurye Hizmeti
 8.     ● Avcılar Uçak Kargo Hizmeti
 9.     ● Avcılar Acil Kurye Hizmeti
 10.     ● Avcılar Toplu Dağıtım Hizmeti
 11.     ● Avcılar Şehirlerarası Kurye Hizmeti

 

Tüm bu size özel Avcılar Motorlu Kurye hizmetlerinden, istediğiniz saatte hızlı ve sıkıntısız şekilde faydalanabilirsiniz. 7/24 boyunca ulaşabileceğiniz 0 216 316 88 04 ile 0 212 210 88 04 numaralarını aramak yoluyla kurye talebinde bulunabilirsiniz. Ve bu şekilde tüm gönderileriniz İstanbul’un dilediğiniz bölgesine ivedilikle teslim edilir. Her türlü kurye hizmeti için tüm ekibimizle birlikte hazır biçimde beklemekteyiz.

 

Avcılar Vip Kurye Gönderilerim Gecikir Mi?

 

Kurye yöntemi ile paket ya da evraklarını gönderecek kişilerin aklına en sık takılan konulardan birisi bu sorudur. Kurye gönderilerim acaba istediğim saatte adresine teslim edilecek mi? Taşıma esnasında paketim veya evraklarıma bir zarar gelir mi?

Avcılar Vip Kurye, kafanızı meşgul eden tüm sorunları bir kalemde silerek çözümü size sunmaktadır. Kurye gönderilerinizi size söz verdiğimiz gibi tam vaktinde teslim ediyoruz. Yukarıda yazılı olan kurye seçeneklerinin çalışma sistemine göre önceden belirlenmiş teslimat süreleri bulunmaktadır. Kurye Avcılar’dan kurye talebinde bulunacağınızda, size her kurye türünün ne kadar sürede teslim sağlayacağı hakkında bilgi verilmektedir. Alacağınız bilgi doğrultusunda, ihtiyacınıza cevap verecek kurye türünü seçebilirsiniz.

Çok çeşitli olan Avcılar moto kurye arasından standart normal kurye ile Avcılar Express kurye, Avcılar VİP Kuryenin teslim süreleri farklıdır. Avcılar normal kuryenin gönderileri teslim süresi, gidilecek mesafe göz önüne alınarak en geç 3 saat içinde adrese iletilmektedir. Bu süre, İstanbul içindeki en uzak mesafe ve trafik yoğunluğu, hava şartlarının durumu hesaplanarak belirlenmektedir.

Avcılar Kuryenin size özel hızlı kurye hizmetlerinden olan Avcılar Express kurye ise en fazla 120 dakika teslimat süresi vermektedir. Bu teslimat süresi en geç süre olarak belirlenmiş olup, İstanbul içi en uzak mesafe için geçerlidir. Yakın mesafede bulunan adreslere çok daha kısa sürede teslimat ulaştırılmaktadır.

En güvenilir ve hızlı kurye hizmetini sunan firmamızın en kısa sürede gerçekleşen kurye teslimatı 30 ve 60 dakika süre veren Avcılar VİP kuryedir. Özellikle iş yaşamında evrak ve yetişmesi gereken matbu belgelerin gönderilmesi için sıklıkla tercih edilmektedir. Her türlü gönderinizin verilen adrese tam zamanında yetiştirilmesinin garantisini firmamız vermektedir. Günün her saati mesai saatleri dışında da sizin için özel olan bu kurye hizmetlerini alabilirsiniz. 7/24 boyunca süren çalışma şeklimiz sayesinde hiçbir müşterimiz mağduriyet yaşamamaktadır.

 

Avcılar Kurye Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

 

Avcılar Hızlı Kurye firması Avcılar ilçesi içindeki yapılması gereken teslimatları çok kısa sürede gerçekleştirmektedir. İstediğiniz her şekilde kurye gönderiminin yapıldığı Avcılar ilçesinin on mahallesi şu şekildedir:

    ● Ambarlı Mahallesi Kurye

    ● Firuzköy Mahallesi Kurye

    ● Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Kurye

    ● Yeşilkent Mahallesi Kurye

    ● Cihangir Mahallesi Kurye

    ● Gümüşpala Mahallesi Kurye

    ● Tahtakale Mahallesi Kurye

    ● Denizköşkler Mahallesi Kurye

    ● Merkez Mahallesi Kurye

    ● Üniversite Mahallesi Kurye

Avcılar Acil Kuryenin resmi sitesi olan www.ateskurye.com web adresini kullanarak kolayca kurye talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için internet sitemizde buluna kurye talep formunu doldurmanız, işlemleri başlatmak için yeterli olmaktadır. Telefon aracılığı ile firmamıza ulaşmak isteyen müşterilerimiz için de hem Anadolu hem Avrupa yakası için irtibat numaralarımız bulunmaktadır. 0 212 210 88 04 ve 0 216 316 88 04 iletişim numaralarımızdan 7 gün 24 saat boyunca bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un hangi ilçesinden arasanız arayın, size en yakın Ateş Kurye şubesinden bir kurye görevlisi kısa süre içinde adresinizde hazır olacaktır. Avcılar ilçesi içinden gelen kurye taleplerinde en geç 20 dakikada Avcılar Acil Moto Kurye görevlisi kapısına gelmektedir.

 

Avcılar Acil Kurye Çağırırken Bilmeniz Gerekenler

 

Paket, belge ya da değerli eşyalarınızı teslim edeceğiniz kurye firması seçimi çok önemlidir. Referansları bulunmayan, hakkında bilginizin olmadığı kurye şirketleri ile çalışmak büyük riskler taşımaktadır. Kötü bir kurye firmasıyla çalışmanız durumunda, paket ve evraklarınızın kaybolma ve geç ulaşma olasılığı yüksektir. Avcılar Şehirlerarsı Kurye firması bu konuda sizleri yalnız bırakmamaktadır. Güvenli ve hızlı teslimat garantisini verirken, müşterilerimizin de birkaç hususa dikkat etmesini öneriyoruz.

    ● Gönderisini yapacağınız koli, paket veya zarfın üzerine teslim adresini doğru ve eksiksiz biçimde yazmalısınız. Varsa, karşı tarafın irtibat numarasını da belirtmelisiniz.

    ● Kurye görevlisi adresinize gelmeden önce mutlaka gönderi hazır hale getirilmelidir. Gerekli ambalajlama yapılmalı ve gönderi malzemesi zarf ise ağzı iyice kapatılmalıdır.

    ● Firmamızı kurye talebi ile aradığınızda hangi kurye türünü kullanmak istediğinizi belirtmelisiniz. Her kurye gönderimi farklı ücretlendirmelere tabi olmaktadır.