İcadiye Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz İcadiye Kurye

İcadiye Kurye

İcadiye Kurye

İcadiye Kurye ile sizlere uzun zamandan bu yana beklediğiniz özlediğiniz ve hak ettiğiniz kurye hizmetini veriyoruz. Uzun zamandan bu yana birçok kişi tarafından en değerli gönderilerini teslim edebilecekleri, emaneti kendi eşyası gibi değerlendirip her türlü aksilikten sakınan bir hizmete ihtiyacınız olduğunu bilerek bu yola çıktık ve istediğiniz hizmeti sizlere en iyi koşullarda sağlamaya kendimizi adadık.

Sizlere sağladığımız hizmet ile artık amatör kurye hizmetlerinden hizmet almak zorunda değilsiniz. Uzman kadromuz ve yönetim ekibimizle sizlere her zaman en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Piyasada her ne kadar da Vip Kurye hizmetinde açık ara lider konumda bulunsak da sizlerden gelen dönüşleri değerlendiriyor ve kendimizi Avrupa standartları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz.

  • Şehirlerarası Kurye
  • Kiralık Kurye
  • Express Kurye
  • İlaç Kurye
  • Arabalı Kurye

Hizmetlerimiz ile sizlere her an en iyi ve kapsamlı hizmetimizi sunuyoruz. Gerek yakın mesafelerdeki gönderilerinizi gerek ise uzun mesafe gönderilerinizi sizlere layık bir şekilde anlımızın akıyla yıllardan bu yana teslim ediyoruz.

İcadiye Moto Kurye

İcadiye Kurye sizlere sunduğumuz birçok hizmetten birisidir. Hizmetimiz ile hızlı gönderilerininiz zaman kaybı minimum olacak şekilde teslim edilmektedir. Firmamızda birçok araç ile kurye hizmeti verilse de aciliyet bulunmakta olan gönderiler trafik sıkışıklığından en doğru bir şekilde kurtulabilmek maksadıyla motosiklet ile ulaştırılmaktadır. Böylece günün hangi saati olursa olsun gönderileriniz Express Kurye şeklinde ulaştırılmaktadır.

İcadiye Arabalı Kurye ve daha kapsamlı bir şekilde sunulmakta olan kurye hizmetlerimiz ile daha büyük ve daha uzun mesafeli gönderileriniz teslim edilmektedir. Tüm gönderiler garantili bir şekilde teslim edilmektedir. Ayrıca müşterilere bilgilendirme anında yapılır. 

Üsküdar Kurye Seçerken Önemli Hususlar Nelerdir?

* Üsküdar Kurye hizmeti veren birçok firma bulunuyor. Tercihimde ne önemli olmalı?

- İlk olarak tecrübeye dikkat edilmesi gerekir. Firmamız yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir.

* Personelinizin diğer çalışanlardan farkı nedir?

- Hizmet personelimiz özel seçilmekte ve eğitilmektedir. Alanında uzman kadro ile çalışmalar yürütülür. Yıllardan bu yana başarımızın ardında ki sır personelimizin işinin ehli olmasıdır.