Beşiktaş Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye Hizmeti

 

Firmamız Ateş Kuryenin, Beşiktaş Gece Kurye hizmeti 7 gün 24 saat boyunca sunmuş olduğu müşterilerine özel hizmetlerden biridir. 25 yılı sektörde faal olarak geçiren Beşiktaş Vip Kurye olarak tüm İstanbul şehrinde moto kurye ve arabalı kurye hizmeti vermekteyiz.

Kentin en kalabalık nüfus ve trafik yoğunluğunun bulunduğu Beşiktaş ilçesinde özellikle moto kurye kullanımına çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Gerek trafik sıkışıklığına girmek istemeyen, gerekse acil işlerini çözümlemek isteyenlerin başvurduğu ilk adreslerden biriyiz. Kurye Beşiktaş hizmetimizle evrak, koli, paket, çiçek ve diğer tüm taşınması gereken eşyalarınızı hızlıca adreslerine teslim etmekteyiz. Bunların dışında da bir adresten bir başka adrese gidecek tüm gönderileriniz İstanbul’un her bölgesine güvenle taşıyoruz. Tüm koli ve evraklarınız Beşiktaş Moto Kurye güvencesiyle emin ellerde yerine ulaştırılmaktadır.

 

Beşiktaş Acil Kurye Hizmetlerimiz Nelerdir?

 

Beşiktaş Motorlu Kurye firmasının sunmuş olduğu kurye hizmetlerinin her biri ile tüm paket ve evraklarınız sorunsuzca adresine teslim edilir. Belirlenen süreler içinde tüm gönderileriniz yeni adreslerine taşınır ve sizde bunun rahatlığını yaşarsınız. Gönderileriniz için 0 212 210 88 04 ve 0 216 316 88 04 numaralı sabit telefon hatlarını arayabilir, kurye talebinde bulunabilirsiniz.  İstanbul’un her bölgesinde erişim noktası olan firmamızın sunduğu kurye Beşiktaş hizmetleri şunlardır

    ● Beşiktaş Normal – Standart Kurye Hizmeti

    ● Beşiktaş Moto Kurye Hizmeti

    ● Acil Durumlar İçin Beşiktaş Acil Kurye Hizmeti

    ● Motorla taşınamayacak ebatta olan eşya ve koliler için Beşiktaş Arabalı Kurye Hizmeti

    ● Beşiktaş İlaç Kurye Hizmeti

    ● Beşiktaş Gece Kurye Hizmeti

    ● Beşiktaş Express Kurye Hizmeti

    ● Beşiktaş VİP Kurye Hizmeti

    ● Havaalanından Alınacak Paketler İçin Beşiktaş Uçak Kurye Hizmeti

    ● Beşiktaş 7/24 Kurye Hizmeti

    ● Beşiktaş Şehirlerarası Kurye Hizmeti

    ● Beşiktaş Toplu Dağıtım Kurye Hizmeti

 

Beşiktaş Moto Kurye Hizmet Süreleri Nasıldır?

 

Beşiktaş Kurye siz değerli müşterileri için resmi tatil günleri dahil olmak üzere günün her saati kesintisiz kurye hizmeti vermektedir. Pek çok kurye türünün bulunduğu firmamızda, gönderi teslimat süreleri kurye çeşidine göre farklılıklar göstermektedir.

Firmamızı arayarak veya internet adresimizden kurye talebinde bulunmanızın hemen ardından kurye görevlimiz adresinize doğru yola çıkar. Kurye görevlisinin adresinize ulaşması, bulunduğunuz yerin uzaklığına göre ortalama 20 dakikayı bulabilmektedir. Çok acil olmayan durumlarda tercih edilen Beşiktaş normal moto kurye hizmetimiz 120 ile 180 dakika arasında gerçekleşmektedir. Bu süre aralığı, gönderinin teslim adresinin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir.

Diğer kurye türlerinden olan VİP kurye ise özellikle çok acil yetişmesi gereken evrak ve belgeler için tercih edilmektedir. Teslimat adresi için özel bir güzergah belirlenen bu kurye adresin uzaklığına göre 30 ila 60 dakika arasında adrese ulaştırılmaktadır. Bir diğer hızlı kurye seçeneği olan Express kuryeye verilen paketler bir saat ile iki saat arasında teslimi yapılmaktadır. Beşiktaş Hızlı Kuryenin hangi gönderim türü olduğu fark etmeksizin tüm paketleriniz güvenilir biçimde yerine ulaştırılır.

Kurye gönderisi yapmanız gerektiğinde 7/24 boyunca Kurye Beşiktaş’ı arayabilir ve sıkıntınızı çözebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bize ulaşabileceğiniz gibi www.ateskurye.com web adresi üzerinden talep formunuzu iletebilirsiniz. İstanbul’un 39 ilçesine sunduğumuz sınırsız kurye hizmetinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

 

Beşiktaş Motorlu Kurye Hizmet Alanlarımız

 

Beşiktaş Kurye günün her saati sorunsuz bir şekilde İstanbul’un her bölgesine kurye hizmeti götürmektedir. Beşiktaş içerisinde sunduğumuz Beşiktaş moto kurye hizmet alanlarımız ise şu şekilde olmaktadır.

 1.     ● Abbasağa Mahallesi Kurye Hizmeti
 2.     ● Akat Mahallesi Kurye Hizmeti
 3.     ● Arnavutköy Mahallesi Kurye Hizmeti
 4.     ● Balmumcu Mahallesi Kurye Hizmeti
 5.     ● Bebek Mahallesi Kurye Hizmeti
 6.     ● Cihannüma Mahallesi Kurye Hizmeti
 7.     ● Dikilitaş Mahallesi Kurye Hizmeti
 8.     ● Etiler Mahallesi Kurye Hizmeti
 9.     ● Gayrettepe Mahallesi Kurye Hizmeti
 10.     ● Konaklar Mahallesi Kurye Hizmeti
 11.     ● Kuruçeşme Mahallesi Kurye Hizmeti
 12.     ● Kültür Mahallesi Kurye Hizmeti
 13.     ● Levazım Mahallesi Kurye Hizmeti
 14.     ● Levent Mahallesi Kurye Hizmeti
 15.     ● Mecidiye Mahallesi Kurye Hizmeti
 16.     ● Muradiye Mahallesi Kurye Hizmeti
 17.     ● Nisbetiye Mahallesi Kurye Hizmeti
 18.     ● Ortaköy Mahallesi Kurye Hizmeti
 19.     ● Sinanpaşa Mahallesi Kurye Hizmeti
 20.     ● Türkali Mahallesi Kurye Hizmeti
 21.     ● Ulus Mahallesi Kurye Hizmeti
 22.     ● Vişnezade Mahallesi Kurye Hizmeti
 23.     ● Yıldız Mahallesi Kurye Hizmeti

Günün her saati 0 216 316 88 04 ve 0 212 210 88 04 numaralı iletişim numaralarını arayıp, Beşiktaş Şehirlerarası Kurye avantajlarından yararlanabilirsiniz. Moto Kurye Beşiktaş ailesi olarak sorunsuz, güvenilir ve en hızlı kurye hizmetini firmamızdan alabilmektesiniz.

 

Beşiktaş Vip Kurye Güvenilir ve Hızlı Moto Kurye Arabalı Kurye Hizmeti

 

Kurye sektöründe faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri en hızlı ve güvenilir kurye hizmetinin garantisini veriyoruz. Firmamız kurumsal ve bireysel müşterilerinin memnuniyetini esas almış, İstanbul’un en köklü kurye şirketidir. Bu sebeple her şeyden önce müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlamaktayız. Motorlu kurye görevlilerimizin her biri A2 ehliyetine sahip ve trafik konusunda tecrübeli olan kişiler arasından seçilmektedir. Tüm gönderileriniz taşıma esnasında hiçbir zarar görmeden yeni adreslerine ulaştırılmaktadır.

Gönderilerinizin her biri bizim için çok değerli bir emanet niteliği taşımaktadır. Bu nedenle kurye tarafından taşıma sırasında firmamızdan kaynaklı oluşabilecek herhangi bir hasara karşı güvence altına almaktayız. Paket ya da diğer eşyanızın büyük veya küçük olduğuna bakılmaksızın tüm gönderileriniz sizden teslim alınırken sözleşmeye dahil olurlar. Firmamız tarafından yapılan bu sözleşme neticesinde paket ve kolileriniz garantiye alınmaktadır. Bir hasar söz konusu olduğunda gerçekleşen maddi zararı Beşiktaş Moto Kurye olarak karşılamaktayız.

 

Beşiktaş Hızlı Kurye Gönderimi Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Son dönemlerde kuryelerin günlük hayat içindeki önemleri iyice artmış durumdadır. Zaman, herkes için çok önemli ve zamanı iyi kullanabilmek adına acil ihtiyaçlar doğduğunda kurye tercih edilmektedir. Beşiktaş Vip Kurye firması olarak biz, zamanınızı kaybetmenizi sağlayarak size geri kazandırıyoruz.

Kurye ile yapacağınız gönderilerde belirli dikkat etmeniz, hem zaman kaybını hem de olumsuz bir sonuçla karşılaşmanızı engellemektedir. Gönderi esnasında dikkat edilmesi gereken noktalara şu şekilde değinebiliriz:

    ● Kurye ile göndereceğiniz malzeme her ne olursa olsun, mutlaka güvenilir bir kurye firması ile çalışılmalıdır. Seçeceğiniz kurye şirketi hakkındaki referanslar kontrol edilmelidir. Beşiktaş Acil Kurye, uzun yıllar sonucu edindiği tecrübe ve referansları ile bu sorununuzun çözüm ortağı olmaktadır.

    ● Gönderinizi hazırlarken paket ya da zarfın üzerine teslim adresi muhakkak tam ve doğru olarak yazılmalıdır. Gerekirse karşı tarafın iletişim numarası da mutlaka bu bilgilere dahil edilmelidir. Böylelikle gönderinizin doğru adrese teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

   ● Firmamızı kurye talebi ile başvururken müşteri temsilcimiz olan görevliyi, hangi kurye seçeneğini kullanacağınızla ilgili bilgilendirmelisiniz. Acil kurye hizmetlerinde ücret farklılıkları bulunduğunu unutmamalısınız.

    ● Göndermek istediğiniz paket ya da koli, motorlu kurye ile taşınamayacak büyüklük ve ağırlıkta ise mutlaka belirtmelisiniz. Böyle bir durumda Beşiktaş arabalı kurye hizmetimize yönlendirilirsiniz.

    ● Beşiktaş motorlu kurye ile gönderi yapmak istendiğinde hava koşulları göz önünde bulundurulmalıdır. Paketinizin herhangi bir zarar görmemesi için özellikle yağmurlu havalarda mutlaka korumalı şekilde ambalajlanmalıdır.

    ● Firmamıza talebinizin ardından kurye görevlisi adresinize gelmeden önce gönderilecek paket hazır olmalıdır. Bu durum gönderinizin teslimat süresinin uzamasına engel olup, memnuniyetinizin artmasına sebep olacaktır.

7/24 boyunca Beşiktaş moto kurye ve Beşiktaş arabalı kurye hizmetlerinden sizde kolayca yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamızla irtibata geçip, kurye talebinizi belirtmektir.