Beykoz Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz Beykoz Kurye

Beykoz Kurye

Beykoz Kurye

Beykoz Kurye Hizmeti

 

Beykoz Kurye, Ateş Kurye firmasının bünyesinde tüm İstanbul ilçeleri ve şehirlerarası olarak kurye hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un en uzak bölgelerine kadar günün dilediğiniz her saatinde bize ulaşabilir ve 7/24 kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. En hızlı ve güvenilir kurye olmamızın rahatlığıyla kaliteli hizmet seçeneklerimiz sizi beklemektedir.

Her ihtiyaca ve talebe uygun kurye seçeneklerinden faydalanmak ve hayatınızı kolaylaştırmak adına buradayız. Günün her saati ulaşabileceğiniz 0 212 210 88 04 ve 0 216 316 88 04 numaralı sabit hatlarımızı 7/24 arayıp kurye isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra www.ateskurye.com isimli resmi web sitemiz üzerinden de rahatlıkla Beykoz kurye talebinde bulunabilirsiniz.

 

Beykoz Moto Kurye Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 

Kurye hizmeti kullanımı son yılların çok sık tercih edilen ve hayatı kolaylaştıran faktörlerinden biri durumundadır. En büyük yararı, insanların neredeyse zamanla yarıştığı ve işleri güne sığdıramadığı şu dönemde görülmektedir. Acil ihtiyaçlar gerektiğinde, bir evrak yetişmesi gerektiğinde, fatura ödemelerinde ve diğer pek çok durumda kurye gönderimine başvurulmaktadır. Bunun yanında Beykoz motorlu kurye ve Beykoz arabalı kurye kullanımının daha birçok avantajı bulunur.

    ● Hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçların ivedilikle karşılanmasını sağlamaktadır.

    ● Mesai saatleri dışında da hizmet sunması dolayısıyla 7/24 tüm gereksinimleriniz karşılanır.

    ● Beykoz motorlu kurye ile işlerinizi kolayca halleder, şehrin trafiğine girmek ve strese maruz kalmazsınız.

   ● Türü ne olursa olsun tüm acil gönderileriniz hızlı ve en güvenilir şekilde adrese teslim edilir.

   ● Gece gündüz fark etmeksizin tüm acil ihtiyaçlarınız Beykoz motorlu kurye tarafından çok kısa bir süre içinde kapınıza getirilir.

   ● Dilediğiniz takdirde kurye çeşidine göre İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna en fazla 60 dakika içinde gönderileriniz ulaştırılır.

   ● Tüm bu avantajların yanında her kurye türünün kendine ait farklı avantajları da bulunmaktadır. Ve Beykoz Kurye bu konuda ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı olmaktadır.

 

Beykoz Motorlu Kurye Türleri Nelerdir?

 

Başta Beykoz içerisindeki tüm mahalleler ve tüm İstanbul’a acil olarak yetişmesi gereken gönderileriniz Beykoz moto kurye ile hızlıca iletilmektedir. Kurye hizmetlerimiz arasında her kesime ve talebe uygun olan çeşitli ücret aralıklarında farklı kurye hizmeti bulunmakta. Paket ya da diğer eşyaların teslimat süresi ile ilgili olarak değişiklik gösteren kurye hizmetlerimiz şu şekilde olmaktadır:

   ●  Beykoz Motorlu Kurye Hizmeti

    ● Beykoz Acil Kurye Hizmeti

    ● Beykoz Gece Kurye Hizmeti

    ● Beykoz Express Kurye Hizmeti

    ● Beykoz VİP Kurye Hizmeti

    ● Beykoz İlaç Kurye Hizmeti

    ● Beykoz Uçak Kargo Hizmeti

    ● Beykoz Normal Standart Kurye Hizmeti

    ● Beykoz Toplu Dağıtım Kurye Hizmeti

    ● Beykoz Şehirlerarası Kurye Hizmeti

     Ve motorlu kurye ile taşınamayacak ebat ve ağırlıkta olan eşyalar için Beykoz Arabalı Kurye Hizmeti bulunmaktadır. Beykoz Moto Kurye hizmetleri, siz değerli müşterileri için 7 gün 24 saat boyunca tüm bu hizmetleri güvenli biçimde gerçekleştirmektedir. Beykoz Arabalı kurye hizmeti de firmamızın sizlere özel sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmetlerden bir tanesidir. Arabalı kurye sayesinde motorla taşınması mümkün olmayan gönderileriniz rahatça taşınmaktadır. Kimi zaman altın, pırlanta, para kasası gibi değerli eşyalar ve zarar görmesi istenmeyen çiçek buketleri için bu kurye tercih edilmektedir.

 

Beykoz Hızlı ve Güvenilir Kurye

 

İstanbul’un en prestijli kurye firmalarından olan Beykoz Vip Kurye ile tüm gönderileriniz emin ellerde olmaktadır. Uzun yıllar boyunca kurye sektöründe yer alarak büyük bir sektör tecrübesine sahip olduk. 25 yılı aşkın bir zamandır Ateş Kurye adına Beykoz ilçesinden İstanbul’un 39 ilçesine güvenilir kurye hizmetini taşımaktayız.

Beykoz Acil Kurye hizmet alanı içinde bulunan Beykoz Express kurye, VİP Kurye, Acil kurye hizmetleri ile gönderileriniz en kısa sürede taşınmaktadır. Özellikle acil olarak yetişmesi gereken evrak ve belgeleriniz, bu kurye seçenekleri ile garantili bir şekilde birkaç saat içinde ulaştırılır. Diğer bir kurye seçeneği olan Beykoz normal kurye gönderileri de en uzak mesafe için maksimum 3 saat içinde iletilir.

 

Beykoz Acil Kurye Hizmetlerinin Süreleri Ne Kadardır?

 

İddia ediyoruz ki, İstanbul kurye şirketleri arasında en hızlı kurye gönderilerini gerçekleştirmekteyiz. Beykoz Şehirlerarası kurye, tüm kurye gönderim türlerini söz verildiği gibi tam vaktinde teslim etmenin garantisini vermektedir. Yukarıda sayılı olduğu üzere pek çok kurye türü içinde yer alan hızlı kuryeler ve standart motorlu kuryelerin teslim süreleri şöyledir:

    ● Beykoz Standart – Normal kurye hizmeti, İstanbul içindeki bir noktadan bir başka noktaya teslimatı ortalama 60 ve 120 dakika olarak hesaplanmaktadır. Bu süre en uzak mesafe için hesaplanmış olup, yakın mesafelerde teslimat süresi daha da azalabilmektedir.

    ● Beykoz kuryenin hızlı kurye seçeneklerinden olan Express kurye ile gönderileriniz, normal kurye hizmetinden daha kısa sürede teslim edilmektedir. Beykoz Express kurye ile İstanbul iç gönderileriniz, 60 dakika ile 120 dakika arasında karşı taraftaki adrese ulaştırılmaktadır. Kurye görevlilerinin bir başka adrese uğramadan gerçekleştirdikleri bu hizmetin ücreti, normal kurye ücretinden biraz fazla olmaktadır. Kısa mesafedeki teslimat süresi, trafikteki duruma ve hava koşullarına göre daha da kısalabilmektedir.

    ● Genellikle acil ulaştırılması gereken evraklar ve diğer malzemeler için ise Beykoz VİP Kurye hizmetini veriyoruz. İsminden de belli olacağı üzere Beykoz Motosikletli Kurye tarafından müşterilerine sağlanan en özel ve hızlı kurye hizmetidir. Beykoz VİP kurye kullanarak gerçekleştireceğiniz kurye gönderileri, yarım saat ile en geç bir saat içinde adrese teslim edilir. Sizler için sunmuş olduğumuz bu özel kurye hizmetinden gün içerisinde ve mesai saatleri dışında her vakitte faydalanabilirsiniz.

7/24 aktif olarak çalışan Beykoz kuryenin 0 212 210 88 04 ve 0 216 316 88 04 numaralı sabit hatlarını arayıp, acil gönderilerinizi yerine ulaştırabilirsiniz. Firmamız müşteri temsilcileri derhal kurye talebinizi işleme alarak, kısa süre içinde Beykoz motorlu kurye görevlisini adresinize yönlendirecektir.

 

Beykoz Motor Kurye Hizmet Bölgelerimiz

 

İstanbul Anadolu yakasının en nadide ve büyük ilçelerinden olan Beykoz aynı zamanda en eski yerleşim yerlerinden biridir. İstanbul’un kuzeye açılan kapılarından biri olan bu güzel ilçede, trafik yoğunluğu da çok fazla yaşanmaktadır. Bu sebeple ilçe içi gönderilerde Beykoz moto kurye kullanımı sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Beykoz ilçesi 7/24 boyunca motorlu ve arabalı kurye hizmeti veriyor olduğumuz mahalleler ise şunlardır:

 1.     ● Acarlar Mahallesi
 2.     ● Akbaba Mahallesi
 3.     ● Alibahadır Mahallesi
 4.     ● Anadolu Hisarı Mahallesi
 5.     ● Anadolu Kavağı Mahallesi
 6.     ● Anadolu Feneri Mahallesi
 7.     ● Baklacı Mahallesi
 8.     ● Bozhane Mahallesi
 9.     ● Cumhuriyet Mahallesi
 10.     ● Çamlıbahçe Mahallesi
 11.     ● Çengeldere Mahallesi
 12.     ● Çiftlik Mahallesi
 13.     ● Çiğdem Mahallesi
 14.     ● Çubuklu Mahallesi
 15.     ● Dereseki Mahallesi
 16.     ● Elmalı Mahallesi
 17.     ● Fatih Mahallesi
 18.     ● Göksu Mahallesi
 19.     ● Göllü Mahallesi
 20.     ● Görele Mahallesi
 21.     ● Göztepe Mahallesi
 22.     ● Gümüşsuyu Mahallesi
 23.     ● İncirköy Mahallesi
 24.     ● İshaklı Mahallesi
 25.    ● Kanlıca Mahallesi
 26.    ●  Kavacık Mahallesi
 27.    ●  Kaynarca Mahallesi
 28.    ●  Kılıçlı Mahallesi
 29.     ● Mahmut Şevket Paşa Mahallesi
 30.     ● Merkez Mahallesi
 31.     ● Orta Çeşme Mahallesi
 32.     ● Öğümce Mahallesi
 33.     ● Örnekköy Mahallesi
 34.     ● Paşabahçe Mahallesi
 35.     ● Paşamandıra Mahallesi
 36.     ● Polonezköy Mahallesi
 37.     ● Poyrazköy Mahallesi
 38.     ● Riva Mahallesi
 39.     ● Rüzgarlı Bahçe Mahallesi
 40.     ● Soğuksu Mahallesi
 41.     ● Tokatköy Mahallesi
 42.     ● Yalıköy Mahallesi
 43.     ● Yavuz Selim Mahallesi
 44.     ● Yeni Mahalle Mahallesi
 45.     ● Zerzavatçı Mahallesi