Güngören Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz Güngören Kurye

Güngören Kurye

Güngören Kurye

Güngören Moto Kurye

Güngören de bulunan firmamızla, yüksek kalite çapında hizmet vermeye devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarda en çok dikkat ettiğimiz konu, müşterilerimizin memnuniyeti ve istenilen hızda ulaşım sağlayarak en iyi şekilde hizmet alanımızı oldukça genişletiyoruz.

Beklentilerin de üzerinde gösterdiğimiz başarılarımızla, istenilen ölçüde gönderileri ulaştırmayı başarıyoruz. Pandemi sebebiyle evlerinden çıkamayan müşterilerimizin, kapıdan teslim aldığımız paketlerini en kısa sürede istenilen adreslere ulaştırıyoruz.

Güvenilir bir şekilde çalışan personelimizle birlikte, hiçbir şekilde müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Kısa sürede aksiyon alarak müşteri odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her müşterimiz için ayrı olarak paket ulaştıran kurye seçeneğimiz de mevcut bulunuyor. İstenilen saatte ve istenilen günde gönderileri en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Güngören Kurye Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyor? 

Güngören kurye olarak, Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlıyoruz. Beklenilenin ötesinde gösterdiğimiz performansla rakiplerimizden bir adım öndeyiz. Oldukça geniş müşteri portföyümüzle birlikte, iş kalitemizi de en iyi şekilde ortaya koyuyoruz. Belirlediğimiz prensiplerden asla vazgeçmeden ve müşterilimizi mağdur etmeden, en hızlı şekilde paketlerin ulaşmasını sağlayarak, belirlediğimiz çizgiden şaşmadan  çalışmalarımıza devam ediyoruz.  

Sadece şehir içi değil birçok bölge için 7/24 hizmetlerimiz devam ediyor. Bizi seçen müşterilerimizin memnun kalması için oldukça titiz davranarak kalitemizden ödün vermiyoruz. Hem şehir içi hem de şehir dışı ulaşamadığımız bölge kalmıyor. Güngören kurye olarak yurtdışı hizmetimizle de memnuniyet odaklı çalışmaya devam ediyoruz.

Güngören Motorlu Kurye

Kaliteli çalışma ekibimiz ile çalışma hızımız her zaman olması gerektiği gibi müşteri beklentisini karşılamaya devam ediyor. Hizmet kalitemizden şu şekilde bahsedilebilir:

  • Yol hâkimiyetinde profesyonel olan kurye ekibimiz en zorlu şartlarda bile sınırları zorlamaya devam ediyor.
  • Her kurye çeşidimizin hız konusunda belirlediği saatler içerisinde, hiç bir zaman yaptığı işlerde taviz vermeden, çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz.
  • Taşıdığımız paketleri de en iyi şekilde muhafaza ederek zarar görmesini engelleyerek ulaşımını sağlıyoruz.
  • Müşterilerimize hem ekonomik olarak hem de zamandan tasarruf etmelerini sağlamaya devam ediyoruz.

Rakiplerimizin bile ulaşım sağlamasını noktalara engel tanımadan ulaşan personelimiz, Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmada devam ediyor. Kargo şirketlerinin ise 7iş günü içerisinde gönderimi sağladığı yerlerle Güngören kurye olarak saatler içerisinde alıcıya teslim ediyoruz.

Güngören Hızlı Kurye

Kurye seçeneklerimizle her çeşit müşterimiz için farklı gönderim seçeneği  bulunduruyoruz ve istenildiği takdirde seçilen kurye çeşidi ile ulaştırmayı sağlıyoruz. Güngören kurye olarak seçeneklerimiz ise her müşteriye hitap edebilecek kadar fazladır. Gece kurye ile  istenilen saat aralığında çalışan müşterilerimiz için, oldukça fazla tercih edilen seçeneklerden biri olarak görülüyor. Hızlı kurye  ise en hızlı seçeneklerden biri olarak, gün içerisinde  2-3 saatte ulaştırma sağlıyoruz. Müşterilerimizi bekletmeden gece gündüz aralıksız çalışarak mağduriyet yaşatmıyoruz.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul moto kurye ile İstanbul içinde ulaşımı en kısa sürede sağlayarak gönderi teslimi alıyoruz ve hızda sınır tanımadan ve aldığımız paketi gün içerisinde istenilen mahalleye ulaşımını sağlıyoruz. Güngören express kurye seçeneğimiz ile de ekstra hızda istenilen ebatta ürünlerin alımını 30-60 dk arasında gerçekleştirerek, müşterilerimizi bekletmiyoruz. Güngören vip  kurye çeşidimiz ise gün içerisinde sadece tek bir müşteriye en iyi şekilde hizmet vermek için seçilen kuryeler arasında en çok tercih edilenlerden oluyor. Kişiye özel ihtimamla fiyat farkı gözetmeden en iyi hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. 

Uçak Kargo Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Uçak kargo seçeneğimiz ise en çok şehirler arasın ya da uluslararası gönderiler için tercih sebebi oluyor. İstenilen mesafeye en hızlı şekilde ulaşarak sınır tanımadan ulaşımı sağlıyoruz. Güngören şehirlerarası kurye seçeneğimizde de, yurtiçinde ulaştırılması gereken paketlerin alınması için, aynı gün içerisinde ulaşımını sağlıyor ve müşterileri odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şehirlerarası olarak en zor şartlarda  trafik, doğal afet gibi ekstrem olaylarda bile şehirlerarası moto kuryelerimizin devreye girmesiyle çözüm odaklı bir şekilde çalışıyoruz. 

Motorlu Kurye kısa ve uzun mesafe demeden Türkiye’nin her bölgesi için ulaşımı sağlayan moto kuryelerimiz, süratli bir şekilde teslim aldıkları ürünü aynı gün içerisinde ulaştırmaya devam ediyor. En kaliteli ve performansı yüksek araçlarımızla ulaşım sağlamaya devam ediyoruz. Güngören moto kurye elemanlarımız ise motorlu kurye arasındaki farkı, kısa mesafelerde en hızlı  şekilde gönderiyi  alarak alıcıya teslim ediyoruz.

Güngören Kuryemiz Sizlere Nasıl Hizmet Veriyor?

Kurye  firması olarak, kalite standardımıza oldukça önem veriyoruz. Müşteri kalitemiz ile personel kalitemizin uyum içinde sağladıkları bu süreçte, çalışma düzeyimizin yüksek olma sebebi ise yaptığımız işler, müşteri kalitemiz ve personel performansı başta geliyor. Bulunduğumuz alana 25 yılı aşkın bir süreçte, müşteri memnuniyetini her zaman üst sırada tutarak bugünlere gelmeyi başardık.

Aynı sektörde birçok firmanın gösteremediği hizmeti, en iyi şekilde müşterilerimize sunarak kalite standartları dışına hiçbir zaman çıkmadık. Güngören kurye olarak  Kargo şirketlerinin 7 gün içerisinde gönderim sağlaması ile  kurye firmamızın aynı gün içerisinde ulaştırma sağlaması aradaki farkı da gözler önüne seriyoruz. İstenilen zaman içerisinde diğer kuryelerimiz gibi, kapıdan teslim aldığımız paketleri, zaman kaybetmeden aynı gün içerisinde ulaşımını gerçekleştiriyoruz.

Beklenilen düzeyde bir performans sergileyen ekibimizle yıllardı hizmet vermeye devam ediyoruz. Hem hızda sınır tanımadan hem de zamandan tasarruf sağlayarak zamanında ulaşım sağlıyoruz. Sadece yurt içinde değil, yurt dışında da çalışmalarımızla sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Güngören Kurye Kalite Standartlarına Uyuyor Mu?

Kurye firmamız yıllardır gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla her zaman kalite standartlarına uyum sağlayarak dışına çıkmıyoruz. Ekonomik olarak herkese hitap eden fiyat seçeneklerimizle her bölgeye hizmet veriyoruz. Hiçbir zaman firmamızın prensipleri dışına çıkmadan en iyi şekilde işimizde yol alıyoruz. Hiçbir sınır tanımadan ve zamanı fırsata çevirerek memnuniyet sağlıyoruz. Beklentileri en iyi şekilde karşılayarak mağduriyet yaşanmasına izin vermiyoruz.

Çalışanlarımızın gönderileri Ulaştırma performansı ile de gurur duyuyoruz. Yıllardır hiçbir aksama yaşamadan en iyeni araçlarımızla ve yol hâkimiyeti olan çalışanlarımızla istenilen ölçüde hizmet vermeyi başarıyoruz.

Trafik yorgunluğu veya ekstrem olaylarda bile güzergahımızı en iyi şekilde ayarlıyoruz. Gösterdiğimiz başarı ve herkese hitap eden bir firma olmamız da  en çok tercih edilme sebebimiz olarak görülüyor. 

Güngören Kurye Ne Kadar Tercih Ediliyor?

Müşteri portföyümüz oldukça geniş  ve tercih edilme oranı da yıllardır yaptığımız çalışmaların hala en iyi şekilde devam ediyor olması ile bu durumu da kanıtlamış oluyoruz.  Abdurrahman Nafiz Gürman kurye, Mehmet Nesih Özmen kurye, Mareşal Çakmak kurye, Merkez kurye, Akıncılar kurye, Haznedar kurye, Güneştepe  kurye, Güven kurye, Gençosman kurye ve Sanayi kurye hizmetlerimiz bulunuyor.

En çok gönderi teslimi yaptığımız mahallelerden bazıları ise belirtildiği gibi hizmet odaklı ulaşamadığımız bölge şehir ve ülke kalmadan, verdiğimiz hizmetin kalitesini herkesin fark etmesini sağlamış oluyoruz. Gece geç saatlerde de müşterilerimizin isteği üzerine kapıdan teslim aldığımız paketlerin gönderimi için hemen yola çıkan personelimizle istenilen zaman çerçevesinde gönderimleri  teslim ediyoruz.

Moto kurye olarak  çalışma sebebimiz ise, trafikte daha çok aksiyon alabilmek ve gönderilerin teslimi için vakit kaybetmeden ulaştırmayı sağlamak. Güngören kurye olarak  zaman kaybına asla müsaade etmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rakiplerimizden en büyük farkımız ise,  müşterilerimize seçenek sunabiliyoruz.