Şile Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz Şile Kurye

Şile Kurye

Şile Kurye

Şile Kurye

İstanbul’un pek çok ilçesinde şubesi bulunan Ateş Kurye firması, Şile ilçesinde de Şile Kurye ismiyle hizmet sunmaktadır. En hızlı ve güvenilir İstanbul kurye firması olarak uzun yıllardır sektörün en önde gelen firması durumundayız. Kurye gönderimlerinin her bir türünde müşterilerinin güvenini kazanmış olan Şile Kurye, 7/24 boyunca müşterilerine hizmet vermektedir.

Gönderi yapılacağı zaman diğer seçenekler arasında en sık tercih edilen yöntemin kurye olduğu görülmektedir. Son dönemlerde bireysel kurye gönderilerinin artışı ile birlikte kurye firması seçimi de önem kazanmaya başlamıştır.

 

Neden Şile Motorlu ve Arabalı Kuryeyi Tercih Etmelisiniz?

 

    ● Şile Motorlu Kurye firması her şeyden önce 25 yılı aşkın bir sektör tecrübesini ve profesyonelliği müşterileriyle paylaşmaktadır.

    ● Herhangi bir gönderi yapılacağı zaman en hızlı ve güvenilir gönderi yöntemi Kurye tarafından gerçekleştirilmektedir.

    ● Acil bir ihtiyaç durumunda ev ya da ofis ortamınızdan ayrılmadan tüm ihtiyaçlarınızın temini kurye aracılığıyla sağlanabilmektedir.

    ● Firmamızla irtibata geçmeniz durumunda yalnızca Şile değil, İstanbul’un her semt ve ilçesine en yakın şubemizden kurye gönderilebilir.

    ● VİP Kurye, Express Kurye, Acil Kurye gibi seçenekler sayesinde gönderileriniz çok daha hızlı bir sürede adrese teslim edilir.

    ● 7/24 Şile Kurye hizmeti olanağımız ile günün her saati rahatlıkla gönderilerinizi ulaştırabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Böylelikle mesai saatine bağımlı kalmaz ve saat 18.00 dan sonra da kolaylıkla taleplerinize karşılık bulabilirsiniz.

    ● Şehrin kalabalığına ve trafik yoğunluğuna karışmak istemediğiniz zamanlarda, Şile Kurye aracılığıyla işlerinizi halledebilmektesiniz.

    ● Kuryemiz aracılığıyla taşınacak olan tüm paket, zarf gibi eşyalar tarafımızdan gerçekleştirilen sözleşmeyle firmamız güvencesi altına alınmaktadır.

   ● Tüm paket, değerli eşya ve diğer gönderileriniz Şile Moto kurye ve Şile Arabalı kuryeler tarafından güvenli şekilde karşı tarafa teslim edilir.

    ● İlaç kurye hizmetimiz sayesinde gece veya gündüz acil bir ilaca ihtiyaç duyulduğunda, sizin adınıza eczanede ilaçlarınızı alıp adresinize getirmekteyiz.

Şile Kuryenin siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu tüm bu ayrıcalıklardan sizde yararlanabilirsiniz. Bunun için Şile içinde ya da farklı bir bölgeden 0 216 316 88 04 irtibat numaralarımızdan ulaşmanız yeterli olmaktadır.

    

Şile Kurye Seçenekleri Nelerdir?

 

Şile Arabalı Kurye firması, tüm acil kurye ihtiyaçlarınızın ve kurye sıkıntınızın çözüm ortağı olmaktadır. Kurye sektöründe uzun yıllardır faaliyette olan firmamız, kurye seçeneklerinde geniş bir yelpaze sunmaktadır. Bu geniş hizmet yelpazesi içinde her müşterimizin bütçesine ve taleplerine uygun olan farklı kurye türleri bulunmaktadır.

Her biri sektördeki firmaların çok altında olup uygun fiyat teklifleri barındıran kurye seçeneklerimizi şu şekilde madde madde inceleyebiliriz:

    ● Şile Moto Kurye hizmeti

    ● Şile Şehirlerarası Kurye hizmeti

    ● Şile Arabalı Kurye hizmeti

    ● Şile Express Kurye hizmeti

    ● Şile VİP Kurye hizmeti

    ● Şile Gece Kurye hizmeti

    ● Şile Acil Kurye hizmeti

    ● Şile Uçak Kargo hizmeti

    ● Şile İlaç Kurye hizmeti

    ● Şile Normal Kurye hizmeti

    ● Şile 7/24 Kurye hizmeti

Günün her saati en uygun fiyatlarla faydalanabileceğiniz kurye hizmeti için irtibat numaralarımız olan 0 212 210 88 04 ve 0 216 316 88 04 aramanız yeterlidir. Kurye talebi ile firmamıza başvurmanız durumunda, müşteri temsilcimiz talebinizle ilgili bilgileri almaktadır. Hemen ardından, en kısa süre içinde profesyonel kurye görevlimiz verilen adrese ivedilikle gelmektedir.

 

Kurye Şile İle Paketim Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

 

Çok uzun bir zamandır faaliyet gösterip, sektörün öncüsü olan Şile Ekspress Kurye daima müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyetini esas alan kurumsal anlayışımız neticesinde en hızlı kurye olmak konusunda iddialıyız. Çalışma kadromuzun tümü İstanbul trafiğinde tecrübeli ve sağduyulu olan kurye görevlilerinden oluşmaktadır. Şile motorlu kurye ekiplerimizin tümü A2 ehliyetine sahip ve aktif sürücülerdir.

Pek çok kurye seçeneğimiz arasından o anki ihtiyacınızın acil oluşuna göre bir tanesini seçebilmektesiniz. Kurye seçenekleri ve teslimat süreleri aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır:

     Normal Bir Kurye Gönderisi: 120 ile 180 dakika arasında gönderilerin teslimi gerçekleşir.

     Express Kurye Gönderisi      : 60 ile 120 dakika arasında gönderi teslimi gerçekleşir.

     VİP Kurye Gönderisi              : 30 ve 60 dakika arasında gerçekleşmektedir.

Gönderilerin teslimat süreleri ortalama olarak yukarıda yazıldığı şekilde gerçekleşmektedir. Gönderi teslimat adresinin uzaklığı, belirli sürelerin farkını oluşturmaktadır. Dolayısıyla Express kurye ile yakın mesafeye 60 dakika içinde teslimat ulaşırken, uzak mesafede bu süre 120 dakikaya kadar uzayabilmektedir. Motorlu kuryelerin trafikte avantajlı olmasından dolayı Arabalı kurye tercih etmeniz durumunda bu süre uzayabilmektedir.

Şile Kurye firmasından kurye talep etmeniz durumunda ihtiyacınızın aciliyetini göz önünde bulundurup, tercihinizi o kurye seçeneğinden belirlemeniz menfaatinize olmaktadır.

 

Kurye Gönderiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

 

Birçok konuda olduğu gibi değerli eşya ve evraklarınızı teslim ettiğiniz kurye seçiminde de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Ateş Kurye bünyesinde bulunan Şile Kurye, yılların getirdiği deneyim, bilgi ve kuvvetli referansları ile kurye gönderiminde en doğru adrestir.

Profesyonel kurye ekibimiz tamamı alanında tecrübeli ve gerekli donanımlara sahip olan yetkin kişilerden oluşmaktadır. Kurye sektöründe kalite, hız ve güvenilirliğini kanıtlamış olan Şile Kuryeyi tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Tüm bunların yanında kurye gönderimi gerçekleştirmeden önce de önem gösterilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalara ne kadar çok önem gösterilirse, gönderileriniz o oranda daha hızlı teslim edilecektir.

    ● Paket ya da evraklarınızı kurye yöntemi ile göndereceğiniz zaman öncelikle güvenilir ve prestij sahibi bir firmayla çalışmalısınız. Şile Kurye, bu açıdan tüm talep ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanıma sahiptir.

    ● Gönderi teslimat süreleri kurye türüne göre değişiklik göstermektedir. Şile normal kurye, Şile VİP kurye, Şile arabalı kurye seçeneklerinin teslimat süreleri değişmektedir. Firmamızla kurye talebi için olan görüşmenizde hangi kurye talebinde bulunduğunuzu belirtmelisiniz.

    ● Kurye görevlisi çalışanımız adresinize gelmeden önce gönderisi yapılacak paket, gönderime hazır bir hale getirilmelidir. Paketin hazır durumda olması, kurye görevlisinin bekleme süresini azaltacaktır. Bu şekilde gönderinizin verilen adrese teslimatında herhangi bir gecikme yaşanması söz konusu olmaz.

    ● Gönderisini yapacağınız paket ya da zarfın üzerine adres ve telefon bilgileri tam ve doğru olarak yazılmalıdır. Aksi takdirde gönderiniz yanlış bir adrese teslim edilme riski meydana gelmektedir.

    ● Şile VİP kurye, Şile Express kurye ve Şile arabalı kurye hizmetlerinin teslimat süresi açısından ücretlendirilmesinde farklılıklar bulunmaktadır. Bu nedenle ödeme esnasında sıkıntı yaşanmaması için hangi hizmetten yararlanmak istediğiniz belirtilmelidir.

    ● Gönderilecek paketlerin hava koşullarına uygun bir biçimde ambalajlanması gereklidir. Özellikle yağmurlu günlerde gönderilerin taşıma esnasında zarar görmemesi için mutlaka korunaklı olarak ambalajlanma sağlanmalıdır.

 

Şile Kurye Gönderim Bir Zarar Görür Mü?

 

Şile Hızlı Kurye firması ve tüm çalışanları için paket ve diğer eşyalarınız değerlidir. Firma çalışanlarının tümü gerekli eğitimlerden geçmiş ve yeterliliğini kanıtlamış kişilerdir. Bu sebeple gönderilerinize taşıma sırasında bizden kaynaklı bir zarar gelmesi söz konusu olmamaktadır.

Aynı zamanda müşterilerimiz rahat olmaları için tüm gönderileriniz Şile Kurye firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. Paketlerinizin hasarsız biçimde teslimatlarının gerçekleşmesi için tüm önlemler alınmakla beraber bir sözleşme ile bunu resmileştirip, sorumluluğu üzerimize almaktayız.