Gümrük Kurye

Gümrük Kurye

Gümrük Kurye

Ateş Kurye firmasının siz değerli müşterileri için sunmuş olduğu en ayrıcalıklı kurye hizmetlerinden biri de gümrük kurye hizmetidir. Diğer tüm kurye türlerinde olduğu gibi gümrük kurye hizmetini gerçekleştirirken büyük bir özen ve titizlikle çalışmaktayız. Fakat gümrük kurye ile yapılacak işlemlerin ve gönderimi yapılan belgelerin ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle bu kurye ile yapacağınız tüm işler için firmamız bünyesinde görev alan en özel ve konuda tecrübeli kurye görevlilerini yönlendiriyoruz.

Firmamız kurulduğu günden bu yana daima en kaliteli en hızlı ve en güvenilir hizmet anlayışını benimsemiştir. Ve bu anlayışın getirdiği politika sonucu İstanbul’un en fazla tercih edilen kurye şirketi olarak sektöre ismini kazımıştır. Özellikle evrak, belge ve kimi değerli eşyaları bir başkasına teslim edebilmek güven gerektiren bir durumdur. Bilindiği üzere gümrükte kullanılmak üzere düzenlenen evraklar, özel evrak sınıfına girmektedir. Ateş gümrük kurye ile çalışırken gözünüz arkada kalmadan, içiniz rahat bir şekilde işlemleriniz gerçekleştirilmesini bekleyebilirsiniz.

Gümrük Moto Kurye Nedir?

Gümrük kurye, isminden de anlaşılacağı üzere gümrük bölgelerinde gerekli olan evrakları sizin için temin etmektedir. Ya da gümrükte bulunan evrak ve kolilerinizin hızlı ve güvenilir şekilde adresinize ulaşmasını sağlayan kurye türüdür. Genellikle kurumsal yönde taleplerin geldiği Ateş gümrük kurye, ithalat ve ihracat için gerekli tüm işlemleri çözümlemektedir.

İş hayatının ne kadar yoğun olduğu ve kimiz zaman dakikaların dahi çok önemli olduğunu biliyoruz. Bazen gümrükten çekilmesi gereken bir paket ya da evrakın çok çabuk teslim alınması ve acil olarak yetişmesi gerekebiliyor. İstanbul gibi bir metropolde şehir trafiği gün içerisinde sürekli yoğun ve sıkışık olmakta. Bu gibi durumlarda gümrük kurye olarak sizleri bu karmaşadan kurtarıyor ve yaşanabilecek ulaşım sıkıntınıza çözüm ortağı oluyoruz. İstanbul, Avrupa ve Anadolu yakası ile yakın çevrede bulunan tüm gümrük bölgelerine 7/24 kurye hizmeti vermekteyiz. Size bir telefon kadar yakın olan firmamıza 0 534 879 88 04 numaralı mobil hattımızı arayarak günün her saati ulaşıp, kurye talebinde bulunabilirsiniz. Sürekli kurye hizmeti vermeye hazır olan kurye görevlilerimiz çok kısa bir süre içinde talebinizi yerine getirmek üzere adresinize yönlendirilmektedir.

Gümrük Motor Kurye Hizmeti Neleri İçermektedir?

Ateş gümrük kurye 25 yılın vermiş olduğu deneyim ve getirdiği bilgi birikimi ile tüm kurye ihtiyaçlarınızı çözümlemektedir. Bunlar arasında en özel hizmetlerden olan gümrük kurye hizmeti diğer gönderi türlerinden farklılıklar içermektedir. Hizmet içeriğinin özel ve farklı olmasından dolayı gümrük konusunda deneyimi yüksek olan görevlilerimiz bu hizmetleri layıkıyla sunmaktadır.

Gümrük kurye servisi hizmetleri dahilinde gümrük müdürlüklerindeki işlemleri gerçekleştirmek için gerekli olan tüm

    ● Gümrük Kontrol Belgesi

    ● Gümrük Uygunluk Belgesi

    ● Gümrük Ordino İşlemleri

    ● Gümrük Konşimento Belge İşlemleri

    ● Gümrük Antrepo İşlemi

    ● Gümrük Atr İşlemi

    ● Gümrük için gerekli her türlü Beyanname belgesi işlemleri titiz bir çalışma ile yerine getirilip tarafınıza teslim edilmektedir.

Tüm bu kurye işlemleri için firmamızla telefon ya da www.ateskurye.com web adresi üzerinden ulaşıp, kurye talebinde bulunmanız yeterli olmaktadır. Size en yakın şubemizde bulunan kurye görevlimiz derhal bulunduğunuz adrese gelmektedir. Gümrük bölgesine teslim edilmesi gereken evrakları imza karşılığında sizden alıp, ivedilikle işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Gümrük işlemleri konusunda bilgili ve deneyimli olan kurye görevlisi, tüm işlemlerinizi sırasıyla ve dikkatli biçimde çözümlemektedir.

Gümrük Kurye Hizmetinde Yer Alan Evrak Ve Belgeler Nelerdir?

Ticaret, ithalat ve ihracat işleri ile meşgul olan işletme ve şirketler, gümrükle ilgili işlemlerini kısa zamanda çözümlemek için sıklıkla gümrük kurye kullanmaktadır. Bu şekilde bir yol izleyerek, zamandan tasarruf edip gereksiz vakit kaybını önlenmesi sağlanmaktadır. Gümrük müdürlüğünde mal giriş ve çıkışları yapılırken pek çok prosedür gerçekleşmekte ve bu işlemler uzun bir sürede gerçekleşmektedir. Ateş kuryenin gümrük işlemleri konusunda tecrübeli olan kurye görevlileri bu işlemleri sizin adınıza yaparak, hayatınızı kolaylaştırmakta.

Tüm bu işlemler gerçekleştirilirken gümrük kurye görevlisinin titizlikle başardığı evrak kayıtları bulunmakta. Gümrükle ilgili pek çok değişik kavramın yer aldığı ve firma görevlilerimizin kısa sürede sonuçlandırdığı işlemlerden bazılarını şöyle açıklayabiliriz:

     Konşimento: Konşimento (bill of lading) bir diğer adıyla taşıma senedi, gümrük kurye görevlilerinin en sık gerçekleştirdiği işlemlerin başında gelmektedir. Bunun sebebi, konşimento olmadan ithalatçı olan firmanın gümrükteki malı alamamasıdır. Hem hava taşımacılığında, hem de deniz taşımacılığında kullanılan bu evrak, malın yüklendiği noktadan varış noktasına dek taşınması için gerekli bir sözleşmedir. Kıymetli evraklar arasında bulunup, üstünde malı alıcı – yükleyici, ihbar merci bilgileri ve ticari işleme söz konusu olan tüm bilgilerin yer aldığı evraktır.

     Ordino: Ordino belgesi de yine konşimento gibi şirketler için hayati önem taşıyan bir evraktır. Konşimentoya karşılık gelen malın gümrükten alınabilmesi için verilen talimat olarak adlandırılır. Taşımacılığı yapan firmaya bir emir mektubu niteliğinde verilir ve gümrük idaresine teslimi yapılır.

     Gümrük Antrepo: Taşıma sonrasında gümrüğe giren malların, henüz vergi ve resimleri okunmamış olduğu durumlarda koruma amacıyla konulup bekletildiği yerlere verilen isimdir.

     Gümrük A. TR Belgesi: Yine Ateş kuryenin gümrük kurye görevlilerinin hizmet alanlarından biride A.TR Gümrük belgesi işlemleridir. Biline diğer ismiyle Dolaşım belgesi olarak da bahsedilmektedir. Türkiye ile Avrupa Birliği arasında imzalanmış olan Gümrük Birliği antlaşması uyarınca serbest dolaşın yapan malların gümrük muafiyetinden yararlanabilmesi için gereklidir. Bu değerli evrak, ihracatçı firma tarafından düzenlenmektedir.

Yukarıda sözünü ettiğimiz gümrükle ilgili işlemler ve çok daha fazlası, profesyonel kurye görevlilerimiz tarafından hızlıca çözümlenmektedir. Size özel olarak tahsis etmiş olduğumuz gümrük kurye çalışanı, sizin tüm işlemleriniz hallolana dek başka bir kurye işine yönlendirilmezler. Yapılması gereken tüm işlemler sona erdiğinde ancak farklı bir iş için hazır duruma gelmektedirler. Ateş gümrük kurye hizmetleri ve daha fazlası ile ilgili bilgi edinmek için 0 534 879 88 04 mobil irtibat numaramızı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size gerekli bilgilendirmeleri anlatarak fikir sahibi olmanıza yardımcı olamaktadır.

Gümrük Motorlu Kurye Hizmet Bölgeleri

Her zaman kaliteli hizmeti müşterileriyle buluşturan firmamız, İstanbul içinde gümrük kurye hizmetini şehrin dört bir tarafını kapsayacak şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul’da bulunan tüm gümrük bölgesini de içine alan geniş bir kurye hizmeti ağına sahibiz. 7 gün 24 saat boyunca en hızlı ve sorunsuz gümrük kurye hizmeti alabileceğiniz hizmet bölgelerimiz şu şekildedir:

    ● İstanbul Atatürk Havalimanı Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Atatürk Havalimanı Serbest Bölge Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Ambarlı Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Beylikdüzü Akaryakıt Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Erenköy Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Erenköy Tasfiye işletme Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Halkalı Gar Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Haydarpaşa Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Deniz Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Deri Serbest Bölge Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Havalimanı Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Havalimanı Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Havalimanı Tasfiye İşletme Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Havalimanı Yolcu Salonu Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Gıda Ürünleri İhtisas Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Halkalı Tekstil İhtisas Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Halkalı Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Haramidere Akaryakıt Gümrüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Çerkezköy Gümrüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Labaratuvar Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Posta Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Karaköy Yolcu Salonu Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Muratbey Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Muratbey Tasfiye İşletme Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Pendik Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Trakya Serbest Bölge Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Yeşilköy Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti

    ● İstanbul Zeytinburnu Gümrük Müdürlüğü Kurye Hizmeti ve daha birçok semt ile ilçede bulunan gümrüklerde bu listeye dahil durumdadır.

Gümrük Kurye Hizmeti Nasıl İşlemektedir?

Ateş kuryenin müşterilerine sunmuş olduğu diğer tüm kurye seçenekleri gibi gümrük kurye türünün de kendine özel birtakım prosedürleri bulunmaktadır. Sizlere daha kaliteli ve daha hızlı kurye hizmeti sunabilmek için her geçen gün kendimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz. İstanbul gümrük kurye hizmetini en güzel biçimde gerçekleştirmek adına daima yetkili kurye görevlilerimizi bilgilendirmekteyiz. Talep ve istekleriniz doğrultusunda gümrük kurye işlemi çeşitli şekillerden oluşabilmektedir.

Firmamızdan talep edilen ihtiyaç doğrultusunda gümrükten paket, zarf ve diğer eşyaların alımı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra gümrük müdürlüğüne evrak, eşya ve paketlerde teslim edilip, orada gereken resmi işlemler tamamlanmaktadır. Tamamen müşterilerimizin isteklerine göre gerçekleşen bu işlemler, çok kısa bir sürede ve güven içinde yapılıp sonuçlanmaktadır.

Firmamız iletişim numarası olan 0 534 879 88 04 mobil hat aracılığıyla bizimle irtibat kurmanızın hemen ardından gümrük kurye işlemleriniz başlatılmaktadır. Kurye talebinizin oluşmasıyla birlikte gümrük kurye konusunda deneyimli olan özel kurye görevlisi vermiş olduğunuz adrese gelmektedir. Çok kısa bir süre içinde adresinize ulaşan kurye görevlimize, gümrüğe göndermek istediğiniz belge, evrak ya da paketi teslim edebilirsiniz. Kurye görevlisinin teslim almış olduğu evrak ve belgeler kısa süre zarfında karşı adrese ulaştırılır. Evraklar içerisinde çeşitli mercilerden onay yazısı, yetki yazısı alınması gereken evraklar varsa öncelikle bu işlem halledilir. Elbette ki bu işlemler gümrük kurye görevlisinin yetkisi dahilinde gerçekleşebilecek durumlarda geçerli olmaktadır. Gönderi için gerekli imza ve onaylar alınmasıyla birlikte, yine yetkililerin imzası alınarak evraklarınız gerekli mercilere teslim edilir. Ve siz ofisinizden ya da evinizden tüm bu gelişmeleri saniyesi saniyesine takip edebilir, gerektiğinde müdahalede bulunabilirsiniz.

Gümrük Kurye İşlemlerimi Takip Edebilir Miyim?

Ateş kuryenin size özel olarak vermiş olduğu gümrük kurye hizmetinde gönderinizin takibini dilediğiniz an gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız yönetim politikası karşılıklı güven esasına dayanmaktadır. Ve tabii ki müşterilerimizin sunulan hizmet sonunda firmamızdan memnun kalmaları bizim için çok önemli. Bu nedenledir ki, sunmuş olduğumuz gerek motorlu gerekse arabalı tüm kurye seçenekleri için GPS adı verilen takip sistemimiz bulunmaktadır.

Tüm kurye araçlarımızda mevcut olan bu GPS takip sistemi sayesinde gönderilerinizin lokasyonunu öğrenebilirsiniz. Böylece kuryem nerede, gönderim ulaştı mı? Gibi gereksiz düşüncelere kapılmadan sorunsuzca kuryenizin ulaştığına tanıklık edersiniz.

Aynı zamanda gümrük kurye teslimi yapılırken yaşanan tüm aşamalarda kurye görevlisi sizi bizzat arayarak bilgilendirmektedir. İmza ve onay işlemleri aşama aşama kurye görevlimiz tarafından çözümlenirken siz de telefonla bilgi alabilmektesiniz. Gümrükte gerçekleşen kurye işlemi tamamlandığında kurye görevlisi merkezimizi bilgilendirmekte ve biz yeniden size geri dönüş yapmaktayız. Gerçekleşmiş işlemlerin hepsi hesaplanarak tüm işlem bittiğinde size özel olan en uygun ücret belirtilmektedir. Tüm bu Ateş kurye avantajları ve daha fazlasından faydalanmak için 0 534 879 88 04 irtibat numarasından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca resmi internet sitemiz olan www.ateskurye.com web adresi üzerinden de gümrük kurye talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul moto kurye, arabalı kurye, gümrük kurye, Express kurye ve acil kurye taleplerinizin her birine dakikalar içinde cevap verilmektedir. Tüm kurye gönderileriniz için İstanbul’un en hızlı ve en güvenilir kurye firması olan Ateş kurye ile çalışmanız sizin menfaatinize olmaktadır.

Gümrük Kurye Kaliteli ve Hızlı Kurye

25 yılı bulan çalışma hayatı boyunca göstermiş olduğu mesleki başarıları sayesinde İstanbul’un en kaliteli ve hızlı kuryesi sıfatını aldık. Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri kaliteli hizmet anlayışımızdan hiçbir taviz vermeden yolumuzda yürümeye devam ettik. Kurye ekibimizi oluşturan çalışanlarımızın her biri, alanında uzman olan ve bu işi profesyonel olarak yürüten kişilerdir. Aldıkları eğitim sonucu tamamı mesleki yeterliliğe hak kazanmış işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

İstanbul’da faaliyet gösteren en hızlı ve güvenilir kurye firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ateş kurye varken, artık farklı bir kurye firması araştırmanıza gerek yok. Karşılıklı memnuniyet esasına dayalı olarak yürüttüğümüz yönetim anlayışı, beraberinde birçok güçlü referansı da getirmekte. İstanbul trafiğine tamamen hakim, aynı zamanda sağduyulu birer sürücü olan kurye görevlilerimiz tüm gönderilerinizi söz verilen saatte adresine ulaştırmaktadır. Geniş lokasyon ağımız ve tecrübeli moto kuryelerimiz sayesinde gönderilerinizde hiçbir gecikme yaşanmamaktadır. Trafik yoğunluğu durumu ve hava koşullarına bağlı olarak bazı zamanlar teslimat süresinden çok daha önce de gönderileriniz ulaştırılabilmektedir. Gümrük kurye ve diğer özel kurye seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmamız müşteri temsilcileriyle irtibata geçebilirsiniz. Resmi tatil günleri ve mesai saatleri dışında da, her türlü kurye talep ve ihtiyaçlarınızı ivedilikle karşılıyoruz.

Gümrük Acil Kurye Kullanmanın Sağladığı Avantajlar

Sizlerde işini tesadüflere ve şansa bırakmayan kişilerdenseniz, kurye kullanımı ile ilgili en doğru yerdesiniz. Uzun yılların sağlamış olduğu sektör tecrübesini siz ve sevdiklerinizle paylaşmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Son yıllarda oldukça artış gösteren moto kurye ve gümrük kurye kullanımının siz müşterilerimize sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır.

    ● Zaman, herkes için çok kıymetli. Ateş kurye sayesinde gönderileriniz kısa süre içinde yeni adreslerine ulaştırılır. Böylelikle kıymetli zamanınız size kalır ve sizde hem kendinizle hem de işinizle daha fazla ilgilenme şansına sahip olursunuz.

    ● İstanbul gibi araç trafiğinin daima yoğun olduğu bir kentte, araç kullanmak sürücüler için büyük bir eziyete dönüşmektedir. Firmamızın sağlamış olduğu kurye hizmeti ile yaşanacak olan trafik stresi ve yorgunluğundan kurtulursunuz.

    ● Diğer kurye seçeneklerimizden olan vip kurye ve Express kurye ile acil yetişmesi gereken tüm evrak ve paketleriniz bizim güvencemizle yerine ulaştırılır.

    ● Gece gündüz fark etmeksizin haftanın her günü ve her saati acil ihtiyaçlarınızı Ateş moto kurye ile temin edebilirsiniz. Ev ya da ofisinizden çıkmadan ihtiyaçlarınızın adresinize gelme rahatlığına sahip olursunuz.

    ● İlaç kurye hizmeti ile günün herhangi bir saatinde aniden hasıl olan ilaç gereksiniminizi karşılayabilir, sağlığınız için gerekli olan tedbirleri alabilirsiniz.

    ● Gümrük kurye seçeneği sayesinde yoğun olan iş hayatınızda aksamalara sebep olmadan tüm gümrük işlerinizi halledebilirsiniz. Profesyonel Ateş kurye ekibi, gümrükle ilgili yasal prosedürleri kısa zaman içinde çözüme ulaştırıp tamamlamaktadır.

    ● Her türlü gönderi için kurye kullanmak maddi açıdan bakıldığında da büyük bir avantaj sağlamaktadır. Diğer gönderi yöntemleri kuryeye nazaran yüksek ücret tarifeleri ile koli, zarf ve paketlerinizi taşımaktadır. Bu açıdan, kurye gönderimi bütçenizi de koruyan bir seçenek durumundadır.

    ● Ateş kurye, gönderimini gerçekleştireceğiniz tüm paket, koli ve değerli eşyalarınızı karşılıklı imzalanan bir sözleşme ile firma güvencesi altına almaktadır. Böylece gönderilerinizde bizden kaynaklanan herhangi bir hasarın zararını karşılama garantisi ile kurye hizmetini sunuyoruz.

    ● Gümrük kurye ve diğer kurye yöntemlerinde, dilediğiniz an gönderinizin durumu ile ilgili bilgi alabilme imkanına sahip olursunuz.

Gümrük Acil Moto Kurye Gönderimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Özel evrakların, paketlerin ya da değerli eşyalarınızı emanet edeceğiniz kuryenin seçimi çok önemlidir. Hiç kimse kendine ait olan bir eşyanın, özel bir belgenin yanlış ellere teslim edilip kaybolmasını veya zarar görmesini istemez. Kaliteli hizmet anlayışını benimsenmiş olan Ateş kurye gibi köklü firmalar için bu durum söz konusu dahi edilemeyecek kadar ciddi bir durumdur. Şimdi birkaç madde ile kurye seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiği ve nelerden kaçınmanız gerektiği hakkında bilgi verelim.

    ● Çalışacağınız kurye şirketi hakkında daha önceden ufak bir araştırma yapmalı ve hakkında bilgi edinmelisiniz. Son yıllarda artış gösteren ve yeni kurulan kurye firmaları nedeniyle ortaya bir güven problemi çıkmış durumdadır. Seçeceğiniz kurye şirketi, referansları bulunan ve kendini sektörde kanıtlamış bir şirket olmalıdır. Firmamız 25 yıldır kurye alanında faaliyet gösteren ve sektörün öncü firmalarından biridir. Kurye gönderimi yapacağınız zaman firmamızla irtibata geçmeniz menfaatlerinizi korumak açısından önemlidir.

    ● Ülkemizde kanunlar gereği kurye firmalarının bazı belge ve izinlere sahip olması gerekmektedir. Bu izin ve belgeleri bulunmayan şahısların taşıma yapmaya ehliyeti bulunmamaktadır.

    ● Kurye seçeceğiniz zaman gönderilerinizin durumu hakkında anlık bilgi alıp alamayacağınızı sorup, buna göre karar vermelisiniz.

    ● Evrak ve diğer eşyalarınız bize emanettir. Gözü kapalı şekilde her türlü gönderinizi firmamız kurye görevlilerine teslim edebilirsiniz. Gönderim gerçekleşmeden önce eşyanızı güvence altına alan bir sözleşme yapmaktayız. Farklı kurye firma araştırması yapılacağı zaman, bu husus göz önüne alınmalıdır.

Gümrük 7/24 Hızlı Kurye

Firmamız siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilmek adına 7/24 boyunca hızlı kurye hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un 39 ilçesi, tüm semtleri ve yakın iller için geçerli olan kurye hizmetimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Mesai saatleri bitiminde ve resmi tatil günlerinde de çalışmaya devam etmekteyiz. Sadece acil kurye, gece kurye, Express kurye ve vip kurye değil, gümrük kurye hizmetimizde 7 gün 24 saat boyunca hız kesmeden hizmetini sürdürmekte.

Acil olarak kuryeye ihtiyacınız olan her an, 0 534 879 88 04 irtibat numaramız yoluyla bize ulaşıp moto kurye talebinizi dile getirebilirsiniz. Tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte en hızlı ve sorunsuz kurye hizmetini sunmak için hazır halde bekliyor olacağız. Tek iletişim yolumuz telefonla olmamakla beraber www.ateskurye.com isimli resmi web sitemiz üzerinden de bize günün her saati ulaşabilirsiniz. Ofis çalışanlarımız sizinle itinayla ilgilenecek ve sıkıntınıza en çabuk çözümü üretecektir.

Gümrük Vip Kuryem Ve Diğerleri Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Kurye ile gönderi yapacak olan kişilerin aklına en sık takılan sorulardan biri de bu olmaktadır. Acaba kuryem zamanında teslim edilecek mi? Ne kadar sürede verdiğim adrese ulaşır? Karşı adreste bulunan kişiye ulaşılamazsa kurye gönderime ne olur? Bu ve benzeri sorular her zaman karşılaştığımız ve merak edilmesi çok normal olan sorulardandır.

Firmamızda onlarca kurye seçeneği bulunmaktadır. İçlerinde yer alan vip kurye, express kurye, gece kurye ve gümrük kuryenin teslimat süreleri standart kurye gönderiminden daha farklıdır. Gümrük kurye gönderileriniz verilen adrese tam teslim süresi, gümrük müdürlüğünde yapılacak olan işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanında kişiye özel olarak sunduğumuz Express kurye, vip kurye ve gece kurye hizmetlerinin teslim süreleri çok kısa olmaktadır. Gönderi türüne göre kurye ücretlerinde de farklılık görülmektedir. Bunun nedeni bazı kurye türleri için sağlanmakta olan özel imkanlar ve gönderi sürelerinin oldukça kısa olmasıdır. Genel olarak bakıldığında siz müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz kurye hizmetlerinin ortalama teslim sürelerinin şu şekilde olduğunu söyleyebiliriz:

   ● Ateş Normal – Standart Kurye Hizmeti Teslim Süresi: 80 dakika ile 120 dakika arasında adrese gönderi teslimi yapılmaktadır.

    ● Ateş Express Kurye Hizmeti Teslim Süresi                   : 60 dakika ile 120 dakika arasında gönderi adrese teslim edilmektedir.

    ● Ateş VİP Kurye Hizmeti Teslim Süresi                           : 30 dakika ile 60 saat arasında gönderi teslim edilmektedir.

    ● Ateş Arabalı Kurye Hizmeti Teslim Süresi                    : Arabalı kuryeler, motorlu kuryelere nazaran trafikte dezavantajlı olmaktadır. Bunun nedeni motorlu kuryenin, trafikte araç yoğunluğu ne kadar fazla olursa olsun kolaylıkla yol kat edebilmesidir. Bu nedenle gönderiler verilen adreslere yukarıda belirtilen ortalama teslimat sürelerinden çok az bir farkla geç ulaşmaktadır.

    ● Ateş Gümrük Kurye Hizmeti Teslim Süresi                   : Ateş gümrük kurye, firmamız tarafından sunulan en özel hizmetlerinden biri durumundadır. Gönderinin ne kadar sürede teslim edileceği, tamamen sizin talep ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişmektedir. İmza ya da onay bekleyen evrakların işlemlerinin tamamlanma süresi bu durumda etkili olmaktadır.

Ateş Gümrük Kurye Ayrıcalığı

Yoğun iş hayatının hızlı temposunda zamanı yakalamak bizim işimiz. İmzalanması gereken evraklar, gümrükten acil olarak çekilmesi gerek paket ya da kolilerinizi bir an önce size ulaştırmak bizim işimiz.  İstanbul’un dört bir yanında kurye hizmeti veren ve şehrin hemen her noktasında bir şubesi bulunan firmamızla hızlı ve güvenli taşımacılık ayağınıza geliyor.

Her zaman müşteri memnuniyetini ticari kaygıların çok daha önünde tutan firmamız, ayrıca uygun fiyat teklifleri ile de sizlerin yanında durmaktadır. Hizmet kalitemizin asla bir tesadüf olmadığını biliyoruz. Ve sektörde hizmet verdiğimiz yıllar boyunca her zaman kaliteli hizmeti en uygun ücretler karşılığında müşterilerimize sunduk. Güler yüzlü, hoşgörülü ve nazik çalışma ekibimizin sunmuş olduğu kurye hizmetlerinden rahat faydalanabilmeniz için piyasanın çok daha altındaki ücretlerle kurye hizmeti vermekteyiz. Kurye ihtiyacınızın doğduğu her an 7/24 boyunca telefon, mail adresimiz ve de internet sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Sürekli aktif olan ve hattın diğer ucunda müşteri temsilcimizin beklediği 0 534 879 88 04 numaralı mobil hattımız daima kurye taleplerinize karşılık vermek için hazır durumda bulunmaktadır. info@ateskurye.com adresinden de dilediğiniz saatte e-mail atmak suretiyle iletişime geçebilir ve hızlı kurye talebinde bulunabilmektesiniz.

Ateş kuryenin müşterilerine özel pek çok avantaj ve indirimden faydalanmak için firmamıza abone olabilmekte ve böylece size özel ayrıcalıklarımızdan da kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Zamanınız bizim için çok değerli. Gümrük kurye ve diğer kurye türlerimizi kullanarak hem hayatınızı kolaylaştırabilir hem de zamanınızı kaybolmaktan kurtarabilirsiniz. İstanbul’un en hızlı ve güvenilir kurye hizmetleriyle tanışmak ve bu kolaylığı yakından tadabilmek ve daha fazla bilgi için sitemizi takip edebilirsiniz.