İmes Kurye

Diğer Bir Hizmet Bölgemiz İmes Kurye

İmes Kurye

İmes Kurye

İşyerinde çok önemli bir toplantınız var ve siz tüm dosyaları evde mi unuttunuz? Gümrük müdürlüğüne acil bir evrak göndermeniz gerekli fakat trafik buna elvermiyor mu? Hem hızlı hem de güvenilir bir kuryeye mi ihtiyacınız var? Öyleyse en doğru adrestesiniz. İMES kurye, her türlü gönderinizi sizden teslim alarak en kısa sürede verilen adrese teslim eder.

İMES motorlu kurye, sizin için tüm evrak, paket, koli ve diğer eşyalarınızı büyük bir titizlikle ve en süratli şekilde adreslerine ulaştırmaktadır. Ümraniye ilçe sınırı içerisinde bulunan İMES ( İstanbul Madeni Eşya Sanatkarları Sanayi Sitesi) de bulunan şubemiz, kurye gerektiren tüm sıkıntılarınızın çözümü olmaktadır. İMES kurye sadece bu bölgede İMES hızlı kurye hizmeti vermeyip, İstanbul’un 39 ilçe ve tüm semtlerine yönelik gönderilerinizi kabul etmektedir.

İMES Moto Kurye

İMES moto kurye ihtiyacınız olan her an en büyük destekçiniz olmaktadır. 7 gün ve 24 saat boyunca aktif olarak hızlı kurye hizmeti sunmaya devam eden firmamızı istediğiniz vakit arayıp, kurye talep edebilirsiniz. Tamamı profesyonel olarak kuryeliği meslek edinmiş olan kurye görevlilerimiz, talebiniz durumunda en geç yarım saat içinde verdiğiniz adresse olmaktadır. İmes kurye güvencesi ile gönderilerinizi teslim için rahatlıkla 0 534 879 88 04 mobil iletişim hattımızı arayabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da İMES hızlı kurye hizmeti vermemizden dolayı, aramanız halinde müşteri temsilcimizle görüşme sağlamanız mümkündür.

İstanbul’un ilk tercih edilen ve en fazla kullanılan motorlu kuryesi olan firmamız, uzun yıllardan beri kurye sektöründe yer almaktadır. Bugüne dek İmes moto kurye ve İmes arabalı kurye çalışma alanlarında edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz. İmes kurye olarak, şirket misyonumuz gereği sürekli yeniliklere ve gelişime açık bir yönetim politikası izlemekteyiz. Bu nedenle iddia ediyoruz ki, en hızlı ve sorunsuz hızlı kurye deneyimini bizimle yaşayabilirsiniz.

İmes Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye Gönderileri

Acil gönderiler yapılacağı zaman İmes moto kurye kullanımı oldukça rahat ve süratli bir yöntemdir. Farklı yöntemlerle karşılaştırma yapıldığında hızlı kurye seçeneği ile gönderiler çok daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır. İmes kurye, tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerinin farklı olabileceğini düşünerek hem İmes arabalı kurye, hem de İmes motorlu kurye hizmetini bir arada sunmaktadır.

İmes hızlı moto kurye ile tüm gönderileriniz İstanbul’un en uzak bölgesindeki bir mesafeye dahi en fazla 180 dakika içinde teslim edilmektedir. Mesafe azaldıkça, gönderi teslimat süreleri kısalmaktadır. Fakat İmes Express kurye ve İmes Vip kurye seçeneklerimiz tercih edildiğinde bu süre çok daha fazla kısalmaktadır. İmes Vip kurye seçeneği tercih etmeniz durumunda gönderileriniz 30 ile 45 dakika içinde karşı adrese ulaştırılır. Kurye talebi ile firmamızı aradığınızda, söz konusu teslimat sürelerini göz önünde bulundurarak kurye türünüzü buna göre tercih etmelisiniz. Ve müşteri temsilcimize de bu tercihinizi belirtmeniz faydanıza olacaktır. Aynı zamanda motorla taşınamayacak kadar ağır ya da büyük gönderileriniz için İmes arabalı kurye hizmetimiz olduğunu ve dilediğiniz zaman bu hizmetten faydalanabileceğinizi bilmelisiniz.

İmes Hızlı Kurye Nelerdir?

İmes kuryenin siz değerli müşterilerimizin talep ve o anki ihtiyaçlarına uygun olarak oluşturmuş olduğu birçok kurye seçeneği vardır. Sorunsuz ve en hızlı sürede gerçekleşeceğinin teminatını verdiğimiz kuryelerin hepsinden de 7/24 yararlanabilmektesiniz. 0 534 879 88 04 iletişim numaramızı arayabileceğiniz gibi aynı zamanda info@ateskurye.com web adresimize göndereceğiniz e-mail yoluyla da kurye talep edebilirsiniz. Her biri, bir diğerinden özel olan İmes hızlı kurye tür ve seçeneklerimiz şöyledir:

    ● İmes Normal- Standart Kurye Hizmeti

    ● İmes Arabalı Kurye Hizmeti

    ● İmes Moto Kurye Hizmeti

    ● İmes Gece Kurye Hizmeti

    ● İmes Express Kurye Hizmeti

    ● İmes Vip Kurye Hizmeti

    ● İmes 7/24 Kurye Hizmeti

    ● İmes Gümrük Kurye Hizmeti

    ● İmes İlaç Kurye Hizmeti

    ● İmes Şehirlerarası Kurye Hizmeti

    ● İmes Acil Kurye Hizmeti

    ● İmes Uçak Kargo Kurye Hizmeti

    ● İmes Toplu Dağıtım Kurye Hizmeti

    ● İmes Kiralık Kurye Hizmeti

İmes kuryenin müşterilerine özel vermiş olduğu tüm bu kurye hizmetleri ve de ücretleriyle ilgili bilgi almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli. Bunun yanında kurye aboneliği oluşturarak, dönem dönem uygulamaya koyduğumuz kampanya ve indirimlerden de haberdar olabilmektesiniz.